PUBG Mobile yeni güncellemesi

Fortnite’a göre biraz daha gerçekçi bir savaş oyun olan PUBG Mobile, 0.15.5 sürümüne güncellendi. Bu güncellemeyle, oyuncular yeni Royale Pass Season 10’a erişmenin yanı sıra birkaç gün içinde kaybolacak bazı sınırlı zaman dilimlerinden de yararlanabilirler. Diğer değişikliklerin yanı sıra, oyuncular artık Royale Pass’ı hediye olarak verebilirler. Ayrıca “Harabeler” adında TDM’ye özel yeni bir harita var.

Oyunun 0.15.5 güncellemesi resmen 8 Kasım’da resmen yayınlandı; 14 Kasım’a kadar bu sürüme güncelleme yapan oyunculara ödül olarak 2.000 BP, 20 Silver ve bir Blue Glider Trail kazanacak. Oyunu 14 Kasım’dan sonra güncellemek, bu özel avantajları elde etmenize neden olmaz. İOS’de 0.24 GB boş alana ve Android’de 0.21 GB boş alana ihtiyacınız olacak.

Yeni Royale Pass Sezon 10: Wasteland’ın Öfkesi yeni bir dizi ödül, isteklerin yeniden başlatılması ve güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü getiriyor. Ayrıca, Tencent Royale Geçiş Yükseltme Kartının Geçiş Güncelleme sayfasından artık kullanılabildiğini söylüyor. Bahsedildiği gibi, oyuncular artık Takım Ölüm Maçı moduna özel olan “Harabeler” adlı yeni bir haritaya erişebiliyorlar.

Adından da anlaşılacağı gibi, ‘Harabeler’ antik kalıntılar ile dolu bir yağmur ormanı arasında ayarlanmış bir harita. Buna katılmak, Vikendi’de Vektörün yerini alan yeni MP5K taşınabilir SMG silahıdır. Bu ateşli silah kabarcıklı 900 devir / dakika ateşleme hızı, 33 taban hasarı ve geri tepme önleyici özelliği ile dikkate değerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir