Razer 2019 Blade Pro 17 özellikleri

İleri teknoloji dizüstü bilgisayarlar söz konusu olduğunda, 4K UHD çözünürlüklerde dizüstü bilgisayar hemen akla geliyor. Oyun dizüstü bilgisayarlarına gelince, 120 Hz neredeyse herkesin istediği bir özellik. Bununla birlikte, çoğu zaman, bunlar ayrı özellikler olarak gelirler ve hiçbir zaman kimse istediğini karşılayamaz. Statükoya meydan okuyarak rakiplerini yenerek, Razer, 2019 Blade Pro 17 dizüstü bilgisayarını tam olarak piyasaya sundu, CPU ve GPU’larını 4K 120 Hz ekrana pikselleri bastırarak teste tabi tuttu.

Bazı dizüstü bilgisayarlar zaten FHD alternatifleriyle birlikte 4K UHD ekranlar sunuyor, ancak bu hi-res panelleri yalnızca tam olarak yüksek çözünürlükleriyle övünüyor. Sorunlardan biri, zaten premium bir bileşene daha fazla eklemenin yalnızca fiyatları yükseltmekle kalıyor.

Razer, 2019 Blade Pro 17 ile ilgili görsel sonucu

Razer, Blade Pro 17‘nin ısıya dayanabileceğinden emin. Sonuçta, en yeni altı çekirdekli Intel Core i7-9750H ve NVIDIA’nın en güçlü dizüstü bilgisayar grafik kartı olan RTX 2080’de MaxQ ile çalışıyor. Buna bakıldığında, PC oyuncularının artan taleplerini karşılamak için hem 4K çözünürlük hem de 120 Hz yenileme hızı ile 17 inçlik yeni ekranı kullanıyoruz.

Tabii ki, uygulamada yapılandırma hala Blade Pro 17‘yi teste sokacağından bazı durumlarda hala sorunlu olabilir. Oyuna ve oyuncuya aynı anda her iki özelliğin de etkinleştirilip etkinleştirilmeyeceğine bağlı olacaktır, ancak en azından 4K veya 120 Hz veya her ikisini de kullanma seçeneğine sahiptir.

Ve tabii ki, bu donanımın bir bedeli var. Düzenli Razer Blade Pro 17 (2019) 2.499 $ ‘a başladı. Bu yeni 4K 120 Hz model ise yarasadan 3.699.99 dolara satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir