Samsung Galaxy A80 Satışa Sunuldu

Samsung , nisan ayında Galaxy A80‘i duyurduğunda yenilikçiliğini bir kez daha kanıtladı.Biraz zaman aldı,ancak benzersiz telefon nihayet satın almak için hazır.

Koreli şirket, Galaxy A80’in bir haber bülteninde yer aldığını ve şu anda çevrimiçi olarak ve belirli pazarlardaki fiziksel perakendecilerde bulunduğunu doğruladı. Samsung bu piyasalardaki piyasaları netleştirmedi, ancak daha fazla bilgi için firmaya başvurduk ve daha fazla bilgiyi duyar duymaz makaleyi güncelleyeceğiz.

Her halükarda, telefonun en büyük satış noktası flip kamera olması gerekiyor. Galaxy A80 oldukça benzersiz bir mekanizma oluşturmak için bir kaydırıcı ve Oppo tarzı flip kamera kombinasyonunu kullanıyor. 

Galaxy A80 flip kamera mekanizması 48MP ana kamera, 8MP ultra geniş kamera ve bir 3D ToF sensörüne sahip.

Diğer kayda değer özellikler arasında üst orta seviye bir Snapdragon 730 yonga seti, 8GB RAM, 128GB depolama ve 25 watt şarjla 3.700mAh pil gibi özellikler sayılabilir. Samsung’un telefonu ayrıca 6.7 inç full HD + OLED ekranın altına bir ekran parmak izi sensörü de yerleştiriyor.

Samsung, Galaxy A80 fiyatını açıklamadı, ancak İngiltere’deki Clove , cihazı 616 pound (780, 688 Euro) karşılığında satıyor , bu da Galaxy A70’den çok daha pahalı olacak. A70 Samsung web sitesi üzerinden 369 pound (467, 412 avro) karşılığında satılıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir