Tetris Royale ve 100 oyunculu mod ile mobil cihazlara geliyor

Tetris Royale ve 100 oyunculu rekabetçi modu mobil cihazlara geliyor

Bir Nintendo Switch’i satın alamıyorsanız veya video oyunları oynamak hobilerinizden biri değilse, son zamanlarda piyasaya çıkan Switch’in en bağımlılık yapan oyunlarından birinin Tetris 99’un mobil cihazlarda klonlanacağını ve piyasaya sürüleceğini bilmekten mutlu olacaksınız.

İkisi arasındaki en büyük fark, mobil oyunun 100 oyuncuya kadar özel arenalarda birbirleriyle savaşmalarına izin vermesidir. Yeni oyuna Tetris Royale adı verilir ve oyuncuların her sezon liderlik tablosunda üst sıralara çıkmalarını sağlayacak 100 kişilik rekabetçi modu değil, çeşitli oyun modlarını içerecektir.

Örneğin, oyuncular, uyarlama seçenekleri gibi ödüller kazanmanın yanı sıra savaşlarda faydalı olacak güçlendiriciler ve güçlendiriciler kazanmak için Tetris Royale modunda yarışırken günlük zorlukları tamamlama yeteneğine sahip olacaklar.

Yalnız bir Maraton modu da mevcut olacak, böylece oyuncuların Tetris becerilerini ve günlük binlerce oyuncunun günlük yarışmalarını geliştirebilecekler.

Tüm dünyada Android ve iOS cihazlarda Tetris Royale başlatmak için Tetris Company ile. Oyun şimdi her iki mobil platform için geliştirilme aşamasında ve 2019‘da beta testi için belirli bölgelerde mevcut olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir