Samsung Galaxy Note 10+ Ekran olarak yeni bir rekor ile geliyor

Samsung Galaxy Note 10+ ekranı yeni bir rekor kırdı

Samsung Galaxy Note 10 serisinin daha Türkiye piyasaya sürülememesine rağmen  ,

Galaxy Note 10+ hakkında bazı heyecan verici yeni bilgiler Twitter’da Tipster Ice Universe (@Universeice) tarafından açıklandı .

İşhan Argawal (@ ishanagarwal24) tarafından oluşturulan renderlere dayanarak, Galaxy Note 10+ üzerindeki Infinity-O ekran telefonun vücudunun% 92.5’ini kapsayacaktır.

Bu, Huawei P30 Pro’daki % 88,5 ekran / vücut oranına ve OnePlus 7 Pro’daki % 88,4 oranına benziyor . Bu kayıt tasarımını elde etmek için Samsung, selfie kamera için bir delik ve ultrasonik bir parmak izi tarayıcı kullanıyor. Yaptığımız analiz Galaxy Not 10 gösteriler % 91 civarında bir ekran/gövde oranına sahip olacağını .

Galaxy Note 10+ üzerindeki yan çerçeveler 1,5 mm kalınlığındadır. Bunu perspektife koymak için, bunun bir inçlik 0,059 olduğunu düşünün. Alt çene 3.7 mm ölçerken üst çerçeve 2 mm ağırlığındadır. Daha önce sızdırılmış olan teknik özelliklere dayanarak Galaxy Note 10+ modelinin 6.8 inç 1440p QHD + ekranla donatılmış olmasını bekliyoruz. Durumlarda, Snapdragon 855 (+) Mobil Platform cihazı sürecek ve Exynos 9825 yonga seti başka bir yerde kaputun altında olacak. Galaxy Note 10+, 12GB bellekle gelecek ve depolama seçenekleri 256GB’ta başlayacak.

Galaxy Note 10+ cihazının arkasında dört sensör bulunur. Bir 12MP ana kamera, 12MP telefoto kamera, 16MP geniş açılı kamera ve Time of Flight sensörü (ToF) olacak. Bu, kızılötesi ışınların bir konudan sıçraması ve telefona geri dönmesi için geçen süreyi ölçer . Toplanan veriler daha doğru yüz tanıma ve portreler üzerinde gelişmiş bokeh efektleri için 3D haritalar oluşturmak için kullanılabilir. 4300mAh batarya, 45W hızlı şarjı ve 20W kablosuz şarjı destekler . Renk seçenekleri Siyah, Beyaz ve Kristal gradyanı içerecektir.

 

S Pen bu yıl bazı yeni özelliklere sahip olacak

Birçok Samsung fanatiği tartışmalı adanmış Bixby düğmesinin kaybolmasından memnun olacak. Bu, dijital asistanın şimdi telefonun güç düğmesini kullanarak toplanabilmesi nedeniyle Bixby’nin kendisinin ortadan kaldırıldığı anlamına gelmiyor. Galaxy Note 10+ ürününün küçük kardeşi üzerinde bulamayacağınız bir şey microSD yuvası. Belki de Galaxy Note 10+ boyutunun daha büyük olması Samsung’un bu özelliği premium modele dahil etmesine izin verdi. Ne olursa olsun, muhtemelen Galaxy Note 10 ünitesinde 256 GB uygulama, fotoğraf, video ve medya içeriği depolamaya yaklaşamayan birçok tüketici olacak.

S Pen, bu yıl birkaç yeni özelliğe sahip olacak. Galaxy Note 10 ekranındaki metni vurgulamak için kullanıldığında, vurgulayıcı bir ses çıkarır. Bu, kalemin tutuşmaya değer, yüksek perdeli bir gıcırtı yaratacağı anlamına gelirse, size bir balonun kullanılmakta olduğunu hatırlatan bir tür, bu özelliği devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz. S Pen’in ekranın üzerine geldiğinde ek Air Command seçeneklerinin olacağı ve isimsiz bir Samsung yöneticisi stilusun gelişmiş performans göstereceğini söylediği bildirildi.

Size bu sabah söylediğimiz gibi, Samsung şimdi yeni Galaxy Note 10 serisinde de çekinceler alıyor . Yeni modellerin gerçek çıkış tarihinin 23 Ağustos olacağını tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir