Bekleyenler için Apple Card Ağustos ayında geliyor

Apple Card’ın Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor

Apple, kartını Mart ayında tekrar açıkladığında , şirket bu “yaz” da bir noktada satışa sunulacağını ancak belirli bir tarihte taahhütte bulunmayacağını söyledi. Apple, en son iOS 12.4 güncellemesinde Apple Kart için destek eklediğine göre, kartın yakında kullanıma sunulmasını bekleyebiliriz.

BloombergApple ve Goldman Sachs Group’un her iki şirketin de bildiği bir kişi olan Ağustos’un ilk yarısında Apple Card’ın piyasaya sürülmesi için bir anlaşmaya vardığını bildirdi .

Madde ile tanıdık insanlara göre, Apple Kart bu karmaşık projeydi “ şirketlerin proje için sorumluluklarını ayrıldı ve yeni teknoloji birlikte çalışmış olarak iki çok farklı kurumsal kültürlerin karışmasını dahil .”

Yeni Apple Kartı kullanmak için , iPhone kullanıcılarının yakın zamanda bu özelliğe destek verdiği Cüzdan uygulamasını kullanarak kart için kaydolmaları gerekecek .

Apple Card’ın puan yerine geri ödemeli bir ödül yapısı kullandığını belirtmekte fayda var, bu da kullanıcıların fiziksel kartla yapılan alışverişlerde % 1, Apple Pay işlemleri için % 2 ve Apple ürün ve hizmetlerinde % 3 alacağı anlamına geliyor.

Apple Card’ın esas olarak Cupertino merkezli şirket Apple Pay , kullanıcılara Apple Pay’i kabul etmeyen işyerlerine fiziksel kartlar teklif edileceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir