Samsung’un üst seviye olan Galaxy Tab S5 güçlü özelliklere sahip

Samsung’un en üst seviye Galaxy Tab S5 tableti güçlü özelliklere sahip.

Görünüşe göre Galaxy Note 10 , Samsung’un Ağustos ayında piyasaya sürmeyi planladığı tek üst düzey ürün olmayacak. Samsung’un ileri teknoloji ürünü bir başka tableti, henüz piyasaya sürülmemiş telefon ve tabletlerle ilgili bilgi almak için gidilecek olan Geekbench’te ortaya çıktı ve teknik özelliklerine bakılırsa bu, Galaxy Tab S5e’nin daha iyi bir sürümü olduğunu açıkça gösteriyor .

Orta seviye bir yonga seti, Snapdragon 670 işlemciden güç alan Galaxy Tab S5e’nin aksine, yaklaşmakta olan model, bir sıradaki Qualcomm Snapdragon 855 CPU’ya sahip. GizChina tarafından tespit edilen Geekbench’deki listede ayrıca, tabletin mevcut Galaxy Tab S5e modelinde aynı miktarda bellek olan 6 GB RAM ile donatılacağı öne sürülüyor.

Geekbench bir cihazın ekranıyla ilgili ayrıntıları listelemediğinden, bu bilgi şu an için gizemli kalıyor. Yine de, Samsung Galaxy Tab S5e cihazını biraz geliştirmeyi planlıyorsa, daha güçlü Snapdragon 855 yonga seti dışında aynı özelliklere bakıyor olabiliriz.

Bu durumda, yaklaşan Galaxy Tab S5, 10,5 inç büyüklüğündeki Super AMOLED ekran ve 64GB veya 128GB depolama kapasitesine sahip olmalıdır. Snapdragon 855 çok güç verimli olsa da Samsung’un aynı 7.000 mAh bataryayı seçip kullanmayacağı ya da biraz daha iyi bir batarya için değiştirip değiştirmeyeceği görülüyor.

Söylentiye göre Samsung, Ağustos’ta Galaxy Note 10’u ifşa etmeyi planlıyor, ancak Güney Koreli şirketin bir üst seviye ürünü daha tanıtmak için bu fırsatı kullanacağına ikna olmadık. Galaxy Tab S5, bir sonraki Note serisi telefon ile birlikte duyurulmasa da,

Eylül ayı başında IFA fuarında mutlaka görmeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir