Sızdırılan şarj kutusu fotoğrafları, AirPods Pro lansmanına ilişkin söylentiler çıkardı

Apple, bu yıl yeni bir çift yükseltilmiş AirPod çıkardı, ancak yeniden tasarlanan şarj kutusunun sızan bir fotoğrafın internette yayınlanmasından sonra, kulaklıklar için daha önemli bir yükseltme yapılması muhtemel görünüyor.

SlashLeaks’e gönderilen dava, orijinalinden daha geniş ve şişman. Mutabakat bunun davanın bir Çinli kopyası olduğu görünüyor – ancak Apple’ın yayınlamak üzere olduğu şeyi doğru bir şekilde yansıttığı görülüyor.

Sadece benzer bir şarj davası sızıntısı gördük, dün oldu, bu yüzden ivme kazanıyor gibi görünüyor. Yeni kablosuz kulaklıkların bir çiftinin yıl sonundan önce çıkardığını bile görebiliriz.

Onlara AirPods 3 diyoruz, ancak tur yapıyor gibi görünen başka bir isim AirPods Pro. Bu, Apple’ın son zamanlarda iPhone’ları için kabul ettiği Pro adlandırma sistemine uygun olacaktır.

AirPods 2, bu yılın başlarında yükseltme, kablosuz şarj, daha hızlı eşleştirme ve eller serbest “hey Siri” işlevselliği ekledi. Yeni AirPod’lar ile birlikte birkaç tane daha gelişme bekliyoruz.

Gürültü iptalinin AirPods 3 veya AirPods Pro’ya gelen temel özelliklerden biri olduğu söyleniyor bu, yeni bir iOS beta’da görülen koda göre. Görünüşe göre kartlarınızda da kulaklarınız için uygun bir rahatlık var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir