TCL Communication IFA 2019’da Alcatel 3x’i tanıttı

TCL Communication Berlin’de gerçekleşen IFA 2019’da Alcatel 3x’in 2019 versiyonunu tanıttı. Bu cihaz; şirketin, kullanıcılara çarpıcı özellikler sunan geniş akıllı telefon portföyünün en yeni ürünü olarak dikkat çekiyor. Etkileyici bir performans sunan Alcatel 3x, Süper Full View ekranı ve Google Assistance özelliğinin yanı sıra gerçek gibi görünen fotoğraflar çekmeyi de mümkün kılıyor. Cihazın üçlü arka kamerası ise TCL’in ürettiği cep telefonlarının en son trendleri ve keyifli deneyimleri sunmasını sağlama noktasındaki kararlılığını ortaya koyuyor.

TCL Communication Avrupa Ürün Direktörü David Derrida, “Son dönemdeki trendler dijital fotoğrafçılık alanında akıllı telefonların yarışı nasıl önde götürdüğünü gösterirken, kamera sensörleri ve lens kombinasyonları anlamında ürünlerimizin daha büyük esneklik ve farklılık sunması da son derece doğal. Bu nedenle, üçlü kamera seçeneğiyle markamızın ‘amiral gemisi’ Alcatel 3x’in yeni versiyonunu kullanıcılarımızın beğenisine sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Alcatel 3x yalnızca kaliteli, göz alıcı görüntüler ve güçlü bir performans sunmakla kalmıyor, aynı zamanda da uygun fiyatıyla öne çıkıyor” diye konuştu.

Alcatel 3x; 2.5D çift taraflı cam tasarımın yanı sıra en yeni ve havalı özelliklerin tadını çıkarma şansını kullanıcılarına cepleri yakmayan bir fiyata sunuyor. Cihaz; şık ve etkileyici mini çentikli 6.52 inç HD+ Süper Full View ekranıyla görüntüleme deneyimini mükemmelleştirirken, ekran gövde oranının yüzde 89 olması da pürüzsüz ayrıntıları yakalamayı ve büyüleyici görsellerin tadını çıkarmayı mümkün hale getiriyor. Sekiz çekirdekli güçlü işlemci ve son derece dayanıklı 4000mAh bataryayla donatılan Alcatel 3x, dijital hayatınızın her noktasını kapsayacak üst düzey bir performans sunuyor.

Gerçek zamanlı bokeh efekti, süper geniş açı, gece video çekimi ve yapay zekâ sahne görüntüleme algılayıcısı özellikleriyle donatılan 3 çok yönlü 16MP+8mp+5MP arka kamerası sayesinde Alcatel 3x etkileyici ve dinamik görüntüler elde etme noktasında dijital fotoğrafçılık yeteneğinizi üst düzeye çıkaracak.

Alcatel 3x’te ayrıca Google Assistant’a tek dokunuşla kolayca ulaşabilmenizi sağlayan özel bir tuş da bulunuyor. Kişisel Google Assistant’ınız, uygulamalarınızı başlatmaktan Google Lens işlevini kullanabilmenize kadar pek çok şeyi kolayca yapabilmeniz için istediğiniz her zaman ve istediğiniz her yerde size yardımcı olmaya hazır!

Alcatel 3x’in 4+64GB’lık versiyonu ve 6+128GB’lık yüksek hafızalı versiyonu bu yılın sonlarına doğru satışa sunulacak. Her iki versiyon da göz alıcı siyah renk seçeneğiyle kullanıcılarla buluşacak.

İletişim
Önder Kalkancı – Bordo PR
Tel: 0533 927 23 95 – onderk@bordopr.com

TCL Communication hakkında

TCL Communication Technology Holdings Limited üç ana marka – TCL, Alcatel ve Blackberry- altında dünya çapında mobil ve internet ürün ve hizmetlerinden oluşan, genişleyen bir portföyü tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Grubun ürün portföyü hâlihazırda Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik’te bulunan 160’ı aşkın ülkede satılmaktadır. Hong Kong’da kurulan Şirket; Çin’in Huizhou kentinde yer alan, yüksek verimli üretim tesisi ve dünyada dokuz farklı noktadaki AR-GE merkezlerini işletmektedir. Daha fazla bilgi için: http://www.tclcom.com/

TCL, TCL Corporation‘ın kayıtlı ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Alcatel, TCL Communication tarafından lisans altına alınan Nokia‘nın ticari markasıdır.

BLACKBERRY ve EMBLEM Design’ın dâhil olduğu ancak bu markalarla sınırlı olmayan ticari markalar veya tescilli ticari markalar, BlackBerry Limited’in lisanslı olarak kullanılan ticari markalarıdır. Bu tür ticari markaların tüm hakları kesinlikle saklıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. BlackBerry, üçüncü taraf ürünler veya hizmetler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Alcatel mobil cihazlar hakkında

Hong Kong’da bulunan TCL Communication Technology Holdings Limited, dünya çapında mobil ve internet ürün ve servislerinden oluşan, genişleyen bir portföyün tasarımını, üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Şirketin ürün portföyü halihazırda Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik’te 160’tan fazla ülkede satılmaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre Şirket, 2016’nın üçüncü çeyreği itibarıyla küresel telefon üreticileri arasında yedinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 10’uncu sırada yer almaktadır. Şirket ayrıca, küresel tablet üreticileri arasında yedinci sıradadır.

TCL Communication’ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar, yenilikçi, zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojilerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış, geniş çeşitlilikte ve değer yüklü bir ürün portföyü sunmaktadır. Şirketin ürün ve çözümleri, sahip oldukları sade, kişisel, otantik ve eğlenceli yaklaşımla 2000 sonrası doğanlar ve Z Jenerasyonu tüketicilerine hitap etmektedir. TCL Communication’ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar yerel pazarları anlama yetisi ve uçtan uca üretim sürecini birleştirerek, tüketicilerin günlük yaşamın keyiflerini keşfetme ve yükseltmelerini sağlayan yenilikçi, zengin özellikli, yüksek performanslı mobil cihazlarla kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri sunmaktadır.

TCL, TCL Corporation’un tescilli markasıdır. Alcatel, Alcatel-Lucent’in, TCL Communication tarafından lisansla kullanılan bir ticari markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir