Son Pixel 4 sızıntısı yeni bir mercan rengini gösteriyor

Siyah ve beyaz renge ek olarak tabii ki

Cihaz resmi olarak tanıtılmadan önce çok sayıda Pixel 3 sızıntısı gördük ve şu ana kadar Pixel 4 için de aynı olay gerçekleşmiş gibi görünüyor. Başka bir sızıntı görüntü internete düştü, bu sızıntı, oldukça dikkat çekici bir turuncu renk olarak görünüyor.

Ben Geskin’in belirttiği gibi, görüntü Çin sosyal ağı Weibo’da ortaya çıktı ve resme eşlik eden metne dayanarak, bu renk “mercan” olarak adlandırılabilir.

Mercan renginin yanı sıra daha geleneksel siyah ve beyaz renklere de sahibiz, bu nedenle bu yıl bir Pixel 4 satın alırsanız seçeceğiniz üç renk seçeneğiniz var gibi görünüyor. Tabii ki Google telefonu duyurana kadar kesin bir şey yok.

Piksel 3 ve Piksel 3 XL şu anda Google’dan doğrudan siyah, beyaz ve “not-pink” olarak sunulurken, Pixel 3a ve Pixel 3a XL siyah, beyaz ve “mor-ish” renklerinde. Buradan da üç renk yaklaşımının devam edeceği anlaşılıyor.

Fotoğraf @BenGeskin / Weibo kullanıcısından alınmıştır.

Sadece son birkaç gün içinde bile, Pixel 4 ve Pixel 4 XL ile gelenler hakkında birçok ayrıntı duyduk. İçlerinde 6GB RAM ve Snapdragon 855 işlemci ile geliyorlar.

Geçen yıla göre en büyük geliştirmelerden biri arkadaki kameralar ile olacak. Çift objektifli bir snapper, 8x’e kadar zoom, gelişmiş gece görüşü ve bazı özel aksiyon çekim modları ile tamamlandı.

Çok sayıda fotoğraf ve cihazın videoları da sızdı, oldukça yüksek bir üst çerçeveye ve daha küçük bir çene ve kare arka kamera muhafazasına (Google’ın kendi gizlice önizlemesiyle onayladığı bir özellik) gösterildi.

Ayrıca Google’ın üzerinde çalıştığı Soli hareket algılama radarı tarafından mümkün kılan Motion Sense adlı bir özelliği göreceğiz. Telefonunuzu gerçekten dokunmadan kontrol etmenizi sağlayacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir