Windows 10 Kasım 2019 Güncellemesi yakında çıkacak bir sürüm için sonlandırılıyor

Microsoft, Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesinin (19H2) şimdi tamamlanmakta olduğunu açıkladı ve Microsoft, yükseltmeyi Kasım 2019 Güncellemesi olarak vaftiz etti.

Windows Insider Programının kıdemli program yöneticisi Brandon LeBlanc, testçiler için Sürüm Önizleme halkasına zaten dağıtılmış olan 18363.418 sürümünün genel Windows 10 kullanan kamuya yayınlanmaya hazır olan son sürüm olduğuna inandığını belirtti.

LeBlanc, piyasaya sürüldükten sonra, “normal hizmet kadansımızın bir parçası olarak, müşterilerin bilgisayarlarında 19H2’nin genel deneyimini geliştirmeye devam edeceğini” belirtti.

Umarız, Mayıs 2019 Güncellemesinin hizmetine alışkın olduğumuz ‘genel deneyim’ gibi bir şey olmaz. Bu, temel olarak, bir önceki sorun çözme güncellemesinin neden olduğu bir sorunu iyileştirmek için bir başka toplu güncelleme yayınlandığında hangi yeni hatanın ortaya çıkabileceği konusunda batırıcı bir his içerebiliyor.

Muhtemelen çoktan duyduğunuz gibi, Kasım 2019 Güncellemesi yeni özelliklerin olmadığı nispeten küçük bir yükseltmedir ve dizüstü bilgisayarlar için daha uzun ömürlü olma vaadi gibi bazı hoş eklenti ve parçalar olmasına rağmen bazı işlemler hala eskisi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir