Yeni Playstation 4 Pro Death Stranding Paketi ayrıntıları

Sony, şeffaf turuncu bir DualShock 4 kontrol cihazı ile eşleştirilmiş, özel olarak tasarlanmış bir PlayStation 4 Pro konsolu içeren yeni bir Death Stranding paketinini tamamladı. Paket, Kasım ayının başlarında oyunun yayınlanmasından önce ortaya çıkmış ve oyunculara unvanı temel alan bir tarza sahip yeni PlayStation ekipmanlarını alma şansı veriyor.

Yeni Sınırlı Üretim Death Stranding paketi, Death Stranding oyununun Blu-ray disk versiyonunun yanında 1TB PS4 Pro konsolu da dahildir. Yarı saydam turuncu kablosuz kontrol cihazının tasarımı, hem ABD’de hem de Kanada’da paket sunmayı planlayan Sony’ye göre oyunun BB bölmesine dayanıyor.

Resmin gösterdiği gibi, konsol iki BT el izleri ile mat beyaz bir tasarıma sahiptir; Sony, bu el izlerinin kıtaların şeklini içerdiğine dikkat çekiyor.

Ek olarak, bu siyah ve beyaz konsol kısmen transparan bir DualShock 4 kontrol cihazı ile eşleştirilmiştir. Ünitenin turuncu rengi, oyunun BB Pod’unda aynıdır. Sony, oyunun hareket kontrollerini desteklediğini, yani oyuncuların DualShock kontrol cihazını BB Pod’u kendileri tutuyormuş gibi “hafifçe sallayabilecekleri” anlamına geliyor.

Pakette PlayStation Pro konsolu bulunduğundan, oyuncular oyunu 4K HDR‘de uyumlu bir ekranla oynayabilir. Oyun yayınlandığında paket 8 Kasım’da piyasaya sunulacak; ABD’deki alıcılar 399,99 ABD doları, Kanada’dakiler 499,99 ABD doları ödeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir