YouTube Müzik kullanıcıları kullanışlı yeni özellik ile karşımızda

YouTube Müzik kullanıcıları kullanışlı yeni özellik ile ses ve video arasında kolayca geçiş yapabilir

YouTube, dünyanın en popüler video barındırma hizmeti olabilir (şimdiye kadar), ancak kendi adını taşıyan müzik akışı uygulaması tam olarak pazar liderleri Spotify ve Apple Music için ciddi bir rakip gibi görünmüyor .

Daha sonra, ana şirket Google bazı ilginç değişiklikler yapıyor ve son birkaç ay içinde, akış endüstrisinin söz konusu gazileri için işlevsellik ve kolaylık farkını kapatmaya çalışırken YouTube Müzik’e yeni ve harika özellikler ekliyor . En son yükseltme, platformun temel gücünü ve kilit satış noktasını tartışarak, kullanıcıların video ve ses arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmalarını sağlayarak daha iyi bir şekilde yararlanmayı amaçlar.
İki tür içeriği ayrı tutmak yerine, Google, “şu anda oynatılmakta olan” ekranınızın üst kısmındaki erişimi kolay bir düğme ile bir araya getiriyor. Bir şarkıyı dinlemeye başladığınız andan itibaren ve sonunda, “video” öğesine dokunup parçanın görsel yardımla çalmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Resmi YouTube blog yazısı yeni özelliği açıklanması, en azından şu ana kadar “mükemmel zaman eşleştirilmiş” olmuştur beş milyon resmi müzik videolarını “hayır duraklamaları” ve “hayır kesintileri“, vaatkendi ses parçaları.”
YouTube, dünyanın tüm müziklerini esasen barındırdığı için, bu sayının artması beklenmektedir. Ancak, bu videoların birçoğunun tanıtımlarını ve gerçek müziğin çeşitli duraksamalarını göz önünde bulundurarak, etkileyici bir başlangıç ​​gibi beş milyon ses saf ses parçaları ile aynı hizada olmaları için elenir.
Bunun, birçok kullanıcının farklı dinleme senaryolarında video ve ses arasında gidip gelmesi için çok kullanışlı bir yol olduğunu söylemeye gerek yok, ancak özelliği uygun değil, can sıkıcı bir özellik bulursanız, ayar menüsünden video seçeneğini kolayca kapatabilirsiniz. hem Android hem de iOS’ta.20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir