2019’un en iyi ücretsiz iPhone uygulamaları

En iyi ücretsiz iPhone kamera uygulamaları ve fotoğraf editörleri

En sevdiğimiz ücretsiz iPhone kameralar, fotoğraf editörleri ve filtre efektleri uygulamaları.

sok-düzenle

sok-edit , aciliyeti ikiye katlayan bir kolaj uygulamasıdır. Fotoğrafları bir ızgaraya özenle hizalamak yerine, fotoğrafları makaslarla kesmek ve eğlence ve yaratıcılık amacıyla diğer fotoğraflara yapıştırmak dijital eşdeğeridir.

Uygulamaya dokunsal ve gürültülü. Öğeleri kesmek için sürükleyin, sonra döndürülebilir, yeniden boyutlandırılabilir, klonlanabilir ve çevrilebilir. Çoğu eylem ses efektleriyle gelir. Hepsi çok eğlenceli.

Tek küçük engel, eğer çok fazla eğlenirseniz üç katman kullanma anlamında başka bir nesne eklemek için bir ilan izlemeniz veya ‘proIAP için dolgun kalmanız gerekiyor. Unutmayın, ikincisi bile, sadece $ 0.99 / 99p / AU 1.49 $ ‘dır, bu da sınırsız kolaj şakaları için pazarlık gibi görünür.

Visionist

Visionist , Prisma ile çok ortak bir noktaya sahiptir; çünkü fotoğrafları sanata benzeyen bir şeye dönüştürmek için sinir ağları kullanıyor. Visionist ile olan temel farklar, size Prisma’nın kontrol edemediği bir seviye kazandırması ve sizi IAP’ta ve sonsuz filtrelerde boğmamasıdır.

Aslında, sadece 10 tane kazanırsınız (60 kişi bir kereye mahsus olmak üzere 1,99 ABD Doları / 1,99 ABD Doları / 2,99 ABD Doları tutarında bir ödeme yapar), ancak bunlar bile en çılgınca enstantaneleri oldukça şaşırtıcı bir şeye dönüştürebilir.

Bu büyük ölçüde çünkü soyutlama seviyelerini ve görüntülerin etkileşimini ayarlayabilirsiniz; Portre görüntüleri için destek var (ve dışa aktarma sırasında derinlik verileri korunuyor); ve stiller karıştırılabilir ve birleştirilebilir. Prisma’nın daha basit etkileşiminden uzak bir dünya.

Fotoğraflarınıza biraz sanat eseri katmak için Visionist indirmeye değer, o zaman, IAP için ücretsiz sürümü veya tombul yapışsın.

Infltr

Infltr , filtreleri fazla çaba sarf etmeyi düşünen insanlar için bir fotoğraf filtresi uygulaması olarak başladı. Sadece parmağınızı ekranda sürükledi ve seçilen filtre canlı olarak güncellendi. Basit. Hızlı. Rastgele .

Bu araç hala var, ancak bugün Snapseed ile giderek daha fazla ortak olan bir fotoğraf düzenleyicideki birkaç taneden sadece biri. Artık, parlaklık ile karıştırmaktan ve ince değiştirmeden bakış açısına kadar her türlü ayarı yapabilirsiniz. Düzenlemeler tahrip edici değildir ve bu nedenle daha sonra geri alınabilir veya değiştirilebilir.

Abone olmak istemediğiniz sürece bazı sınırlamalar vardır: HD dışa aktarma yok, yalnızca üç özel filtre (sınırsız sayı yerine) kaydeder ve tek kilitli araç. Ancak yine de ücretsiz sürümü, harika bir araç setini şans eseri kullanmak isteyen iPhone fotoğrafçılarının sahip olması gereken bir özellik.

DailyFocus

DailyFocus, her gün beş dakika daha iyi bir fotoğrafçı olmak için harcamanızı istiyor. Bu, süper hızlı derslerle elde edilir – bir kamera ile silahlandığında ne olursa olsun başarılı olmanı ana hatlarıyla gösteren kısa videolar. (Şaka yapmıyoruz – yazarken, günün dersi lenslerle ilgiliydi, ancak yaklaşmakta olanları “hareket halindeki yumurtaları ve pastırmayı yakalamak” idi.)

Uygulama, günlük bir çizgi toplamı listeleyen ve isteğe bağlı bildirimler yoluyla daha fazla teşvik sunan, izlemenizi hızlandırır – uygulamanın en son kullanmanızdan 24 saat sonra gönderildiğine dikkat edin.

Ayrıca, DailyFocus ‘günlük’ biti vurguluyor. Arşiv yok – videoyu özledim ve her şey yolunda gitti. Bu muhtemeldir çünkü DailyFocus kısmen CreativeLive üyeliği için bir tanıtımdır; ama hem kamera meraklısı hem de profesyonel fotoğrafçılar için, aynı zamanda çok iyi bir freebie.

Retrica

Retrica , yaratıcılık, rastgelelik ve karakteri iPhone özçekim ve enstantanenize getirmek için tasarlanmış bir kamera uygulamasıdır. Canlı olarak veya mevcut fotoğraflara elle eklenebilir – veya rastgele karıştırma düğmesine basarak şansınızı denemek istiyorsanız rastgele filtrelerle doludur.

Filtreler çeşitli ve ilgi çekicidir ve bulanıklaştırma ve skeç efektleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca, otomatik olarak bir ızgarada birleştirilen çok çekimli kolajları da hızla oluşturabilirsiniz. GIF ve video seçenekleri de var.

Belki de kaçınılmaz olarak, uygulamanın kendine ait bir sosyal ağı var ve “Biz gerçekten Instagram olmak istiyoruz!” Diye çığlık atabilir. Yine de, hiç giriş yapmamış olsanız bile, Retrica mükemmel bir freebie iPhone kamera.

Snapseed

Snapseed , sadelik ve güçle evlenen bir fotoğraf editörüdür. En temelde, bir fotoğraf yüklemek, bir filtre seçmek (burada ‘görünüm’ olarak adlandırılır) ve sonucu dışa aktarmak için bir araç olabilir. Ancak, uygulamanın araçlarına girdiğinizde ve gerçek potansiyelinin netleştiğini istiflediğinizde de yığınlaşır.

Araçlar menüsü biraz dağınık olsa da, fotoğrafınızı ayarlamak için çok çeşitli seçenekler sunar. Kırpabilir, perspektifi ayarlayabilir, eğrileri düzenleyebilir ve her türlü filtre ve efekt ekleyebilirsiniz.

Ancak yığınlar tartışmasız Snapseed’in en iyi bileşeni. Yığın, düzenlemelerinizin canlı olduğu ve her biri istediğiniz zaman güncellenebilir.

Bu, her yaptığınız değişiklik tutuşmayı ‘editörler çok daha fazla esneklik sağlar. Ayrıca, herhangi bir düzenleme kombinasyonunu özel görünüm olarak kaydedebilir ve önceden yüklenmiş olanları kaldırmak için yığınlar kullanabilirsiniz. Harika şeyler.

Sticky AI

Yapışkan AI tamamen özçekimler hakkında. Uygulamada bir tane (veya deklanşöre basılı tutarak kısa bir video çekin) çekin; Sticky AI arka planını anında kaldıracak – genellikle korkutucu bir doğruluk derecesiyle.

Daha sonra çalışmaya başlayabilir, güzel yüzünüzü yeniden boyutlandırabilir ve döndürebilir, bir metin etiketini tokatlayabilir, renklerle ve filtrelerle çarpıtabilir ve sonucu seçtiğiniz sosyal ağlarla paylaşabilirsiniz.

Doğal olarak kendi kendine takıntılı olana doğru biraz yöneldi, ancak burada hoşlanacak çok şey var: teknoloji etkileyici, biri için, ama aynı zamanda Sticky AI, önceki düzenlemelerinize özenle bağlı kalıyor; favori bir çırpıda değiştirin.

Famicam 64

Grafik teknolojisinin C64 yaşından itibaren kullanılmaması durumunda iPhone’unuzun nasıl olacağını merak ediyorsanız, Famicam 64 sizi aydınlatabilir. Bu kamera uygulaması, klasik oyun sisteminde – veya osiloskoplar gibi diğer eski okul setlerinde görmüş olabileceğiniz görselleri çoğaltmak için canlı filtreleme kullanır.

Filtreler özelliklerini ayarlayabilir ve sonuçları paylaşmadan önce fotoğrafa metin, retro odaklı etiketler, serbest biçimli karalamalar ve kenarlıklar ekleyebilirsiniz.

Bazı seçeneklerin ücretsiz sürümde sınırlı olduğunu ve çıktının görüntünün altına bir Famicam 64 afiş eklediğini unutmayın. Tüm bunlardan kurtulup PLUS IAP ($ 0.99 / £ 0.99 / AU $ 1.99) ile enkarnasyonda Famicam 64 fotoğraf makinenizle farklı bir şey yapmanın eğlenceli, ilginç ve kullanışlı bir yoludur.

Adobe Photoshop Düzeltme

Her ne kadar yaratıcı dev Adobe her ne kadar masaüstü yazılımını iPhone’a tek parça halinde getirmeye hevesli gözükmese de, gücünün parçalarını daha küçük ve daha odaklı uygulamalar olarak yeniden tanımlıyoruz. Adobe Photoshop Fixuygulamasının arkasındaki fikir , Photoshop’un gücünü kullanarak iPhone’unuzdaki fotoğrafları hızla rötuşlamanızı ve geri yüklemenizi sağlamaktır.

Özelliklerden bazıları sıra dışı dışında bir şey değildir: kırpma, döndürme ve ayarlamalar için genel araçlar elde edersiniz. Ancak Photoshop Fix’in mükemmel arayüzü, netleme ve renk araçlarının gösterdiği gibi basit arayüzü içinde de ciddi bir gücü var.

Yine de en iyisi Liquify. Bu özelliği kullanarak, konuya bağlı olarak bir fotoğrafı bit parçalayabilir veya gerçekten ince değişiklikler yapabilirsiniz. Ve bir portreyle karşı karşıya kalırsanız, özellikle ileri teknoloji bilgisayar yazılımlarıyla ilişkili bir şekilde özelliklerle özellikle uğraşabilirsiniz.

Prisma

Prisma , fotoğraflarınızı küçük sanat eserlerine dönüştürmek istiyor. Bunu yapmak neredeyse silahsızlıkla basittir: bir fotoğrafı çekin veya seçin, resminizi kırpın ve bir sanat stili seçin. (Geniş filtre kütüphanesindeki seçenekler klasik resimlerden çizgi roman karalamaya kadar uzanır.)

Birkaç saniye içinde uygulama, fotoğrafınızı minik bir Picasso veya Munch’a dönüştürür ve anında çoğumuzun Photoshop ile elde edebileceğinden umduğumuzdan daha iyidir.

Prisma’yı çeşitli görüntülerle denemede, bazı akıllıca işlemler sayesinde neredeyse hiçbir zaman bir sonuç çıkmadığını gördük. Ancak, efektlerin titremesini bulursanız, başyapıtınızı çevrimiçi paylaşmadan önce parmağınızı kaydırmanız seçtiğiniz filtreyi yumuşatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir