Amazon, yerleşik LED saati olan Echo Dot’u başlattı

Bugünkü donanım etkinliğinde Amazon, popüler akıllı ev aksesuarı Amazon Echo Dot‘un yeni bir yinelemesini açıkladı. Serideki yeni kurulum, önünde bir saati gösteren bir LED ekrana sahip.Yine de LED ekran bir saatle sınırlı değil. Ayrıca zamanlayıcıları, alarmları ve hatta dış sıcaklığı gösterebilir.

Biliyorsanız Amazon’un donanım sırası kuyusu, bunu hatırlayabilir Amazon Yankı Nokta da bir çalar saat olarak hareket olabilir küçük bir ekran vardı. Bununla birlikte, Echo Spot‘da bir kamera da vardı, bu da çoğu insanın çalar saat tuttuğu yatak odasına koymak için ideal değildi. Saatli Amazon Echo Dot‘un bir kamerası yok, bu yüzden Amazon’un başucu masası seçim cihazı olacağını umuyor.

Echo Dot’un ideal yatak odası yerleşimini vurgulamak için, bir alarm çalarken, geleneksel bir çalar saat gibi, dokuz dakikalık ilave bir erteleme süresi almak için cihazın üstüne dokunabilirsiniz.

Açıkçası, saatli Amazon Echo Dot aynı zamanda sesli komutlar ve yanıtlar dahil tüm olağan Alexa özellikleriyle birlikte gelecek.

Ne yazık ki, yeni LED ekran bu yeni Eko cihazı için fiyatın yükselmesine neden oluyor. Bir Echo Dot için normal fiyat 49,99 $, ancak saati ile Echo Dot 59,99 $ başlayacak. Neyse ki, Amazon normal üçüncü nesil Echo Dot’u koruyor, bu yüzden LED ekran ilginizi çekmiyorsa bu ekstra parayı harcamanıza gerek kalmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir