Apex Legends bu hafta 400 yeni seviye ve Apex Paketi alacak

EA, savaş oyunu Apex Legends’de gelecek olan ve toplamda 500 bere 400 yeni oyuncu seviyesinin eklenmesi de dahil olmak üzere bazı değişiklikler olacağını açıkladı. Ayrıca, yeni seviyelerin ışığında oyuncular da kazanabilecek 199 Apex Kazanılan kazançlarla, elde edilen seviyelere göre kademeli olarak paketleri. Bu değişikliklere Gun Charms ve daha pek çok şey eklenecek.

Şu an itibariyle, Apex Legends’daki oyuncu seviyesi sınırı 100 olarak ayarlandı; EA’ya göre 3 Aralık’tan başlayarak kapak 500’e çıkacak. Buna katılmak, seviye 100’e ulaşmak için gerekli olan XP miktarında yaklaşık yüzde 5’lik bir düşüş olacak. EA, ikinci değişikliğin, her seviye için XP’deki artışları ‘yumuşatmaya’ yardımcı olacağını söylüyor.

Bahsedildiği gibi, oyuncuların kazanabileceği Apex Paketi sayısı da mevcut 45’ten 199’a yükselecek. İlk 20 seviye için oyuncular her seviye için bir paket almayı bekleyebilirler. Kazanılan paket sayısı, seviye sayısı arttıkça yavaş yavaş azalır ve sonuçta her beş seviye için bir pakete ulaşır.

EA, oyuncuların her seviye için hala 600 Legend Jetonu kazanacağını ve Apex Packs ödüllerinde değişiklikler geldiğinde geriye dönük olacağını söylüyor. Respawn ayrıca her 100 oyuncu seviyesi için kazanılan 36 Gun Charms’i de ekliyor. Gun Charms, Epic ve Legendary Apex Paketlerinde ve satın almak için oyunun Döner Dükkanında görünecek.

Oyunda 100. seviyeye zaten ulaştıysanız, EA yeni sistem 3 Aralık’ta yayına girdikten sonra geriye dönük ek olarak 14 Apex Paketi alacağınızı söyler. Yukarıdaki resimde gösterilmiştir).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir