Apple, 4 Ekim’de olan MacOS Catalina’nın yayınlanma tarihini yanlışlıkla sızdırdı mı?

Resmi macOS Catalina’nın lansman tarihinin haberini bekliyorduk ve görünen o ki Apple, Danimarka’nın web sitesinde yanlışlıkla ilan etti, macOS Catalina’nın görünüşte 4 Ekim’de açılışı var.

MacRumors tarafından tespit edilen Danimarkalı macOS Catalina web sitesi, Apple Arcade’in 4 Ekim’de macOS Catalina uygulama mağazasında kullanılabileceğini belirtti.

“Olağanüstü oyun. 4 Ekim’den itibaren App Store’da bul.”

Bu, Apple’ın fark ettiği an hızlıca kaldırdı. Ve ya bir hata olmuş olabilir ve 4 Ekim macOS Catalina çıkış tarihi olmayacak. Ancak, doğruysa, macOS Catalina’nın resmi versiyonunun yayınlanmasını beklemek için sadece bir haftamız var.

4 Ekim olacak mı?

Peki, macOS Catalina çıkış tarihinin 4 Ekim olması ne kadar olası? Resmi bir Apple web sitesinde kısa bir görünüm oldukça çekici kanıtlar.

Ayrıca, Apple’ın yalnızca macOS Catalina’nın yayınlanma tarihinin Ekim ayında olacağını belirtti.

Bununla birlikte, MacRumors’un işaret ettiği gibi Apple, macOS güncellemelerini genellikle bir Pazartesi veya Salı günü yayınlar, bu nedenle macOS Catalina’yı 4 Ekim’de piyasaya sürmek – ki bu bir Cuma günü – biraz karakter dışı olur.

Web sitesi, macOS Catalina’nın haftanın başlarında yayınlanabileceğini, Apple Arcade’in daha sonra 4’ünde macOS Catalina’da başlatılabileceğini öne sürüyor.

Umarım öğrenmek için fazla beklemeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir