Apple TV + 4,99 Euro’dan fiyatlandırılacak

Kasım’da, Apple TV + resmi olarak gelicek ve bir yıl boyunca ücretsiz olarak (yalnızca Apple kullanıcıları için) bu yeni platformun içeriğini ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü (tüm kullanıcılar için) kullanılacak.

Farklı Apple cihazlarına önceden standart olarak gelen Apple TV uygulamasıyla , See gibi kendi yarattığınız dizilere, filmlere ve belgesellere erişebilirsiniz. Resmi final fragmanı, bu Keynote’un tüm dinleyicileri için canlı olarak gösterildi.

Bir akış platformunun, her aile aboneliği için bu kadar düşük bir fiyatı olması, Netflix, HBO ve hatta Disney + gibi diğer platformlar için dikkat çekici olmasını da sağladı.

Elbette, Apple TV + ‘nın tüm içeriği iPhone’dan iPad’e, MacBook ve iMac’e kadar tüm Apple cihazlarında görüntülenebilir.

Başlıkta açıkladığımız gibi, bu aboneliğin fiyatı 4,99 Euro olacakFiyat değişebilir veya değişmeyebilir, 1 Kasım’da 100 ülkeye ulaşacağı biliniyor.

Talep üzerine gelen platformlar hızla yükseliyor ve belki de Apple tam ayağa kalkmak için tam zamanında varıyor. Bu nedenle, bir Apple cihazınız varsa, bir yıl ücretsiz olarak yaklaşık 4.99 Euro karşılığında Apple TV + ‘ ya erişebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir