Aralık 2019’a kadar PS Plus, Titanfall 2’yi ücretsiz verecek

Tüm Black Friday anlaşmalarının arasında Sony’nin ücretsiz olarak alabileceğiniz hakkındaki en son bilgileri bulabilirsiniz. Tabii ki bir PlayStation Plus abonesi olduğunuz varsayılırsa. Şirket, PlayStation 4 için hit oyunu Titanfall 2 de dahil olmak üzere PS Plus müşterileri için en son ücretsiz içerik serisini bırakmak üzere. Şirket ayrıca 3 Aralık’ta başlayan PS VR müşterileri için özel bir muamele görecek.

Sony, her ay PlayStation Plus müşterilerinin indirmesi için ücretsiz olan bir grup video oyunu sunar. Oyunlar, çok oyunculu oyunların çoğunu çevrimiçi oynamak için gerekli olan bir PS Plus müşterisi olduğu sürece oyuncu tarafından erişilebilir durumda kalır. Outlast 2 de dahil olmak üzere Kasım 2019’daki ücretsiz oyunları hala indirebilirsiniz.

3 Aralık’tan itibaren PS Plus aboneleri, Apex Legends yapımcısı Respawn Entertainment’ın hit oyunu Titanfall 2’yi indirebilecekler. Bu oyun, oyuncuların savaş alanında Titans’a pilotluk yapmalarını sağlayan birinci şahıs nişancı türüne giriyor. Oyun, çok oyunculu modlara ek olarak tek oyunculu bir kampanya da sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir