Pokemon oyunu 31 Ekim’de kapanacak

Milyonlarca yüklemeyle Pokemon oyunu 31 Ekim’de kapanacak

Pokemon Go’nun başarısı büyük bir başarı olmayabilir, ancak WCCFtech’e göre Pokemon Duel, Ocak 2017‘de piyasaya sürüldüğünden bu yana Google Play Store’dan 38 milyondan fazla kez indirildi . dünyadaki oyuncularla rekabet etmek ve gerçek zamanlı düello yapmak. “Amaç, figürlerinden birini rakibinin hedefine götüren ilk oyuncu olmak.”

 

Eğer varsa oynamak oyun ve uygulama içi satın alma bazı sabit Kazanılan para geçirdim, kötü haberlerimiz var. 31 Ekim’de saat 10.00’da EDT’de (01:59 UTC), oyun artık Google Play Store’da bulunmayacak. Oyun oyuncularının yakın zamandaki şikayetlerinden bazılarını Play Store’daki başlığın listesinin yorum bölümünde görebilirsiniz. Orada yeni çıkan rakamların eskileri eskimiş hale getirdiğini ve uygulamadaki aksaklıkların oyuna ilgi duyanların oynamasını engellediğini okuyabilirsiniz. Diğerleri Pokemon Duel için övgüde bulunsa da, bu ayın başlarında yayınlanan bir güncelleme bazı Pokemon Duel gazilerinin oyunun tadını çıkarmaya devam etmesini engelledi.

 

“Pokémon Düello oyunu servisi 10/31/2019 01: 59’da (UTC) sona erecek. Hizmetin sonu ile ilgili detaylar için lütfen oyun içi Bilgilere bakınız.
Desteğiniz için teşekkür ederiz. Bunun olmadığını biliyoruz. hizmetin sonuna kadar, ancak en sonunda Pokémon Düello’nun tadını çıkarmaya devam edeceğinizi umarız.
Pokemon Company’nin neden Pokemon Duel’in fişini çektiğine dair bazı teoriler var. Birincisi, oyun basitçe eskiden harcanan serbest oyuncuları cezbetmiyor. Bir başka düşünce de Pokemon Masters’ın hem iOS’a hem de Android’e gelmesiyle Pokemon Company’nin kendisine karşı rekabet etmek istemeyebileceği yönünde. Yaklaşan Pokemon Masters oyunu, antrenörlerin, gerçek zamanlı olarak gerçekleşen 3’e 3 savaşta rekabet edebilmelerini sağlıyor. Başka bir deyişle, bu çatışmalarda takımlar sırayla ele alınmayacak. Yani ittifaklar kurmak ve bu oyunda hayatta kalmak için eşyalarını bilmek gerekir. Pokemon Masters bu yaz başlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir