Black Desert’ın PS4 Beta testi duyuruldu!

Bugün Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, oyunun PS4 sürümü için bir beta olduğunu duyurdu. Beta, 9 Ağustos günü saat 12’de başlayacak. PDT (7:00 UTC) ve 13 Ağustos günü saat 2’de sona erecek. PDT (9:00 UTC).

Bu, oyuncuların 22 Ağustos’ta piyasaya sürülmeden önce PS4 sürümünü denemeleri için ilk ve tek şans olacak. Duyuruya eşlik eden bir fragman da yayınlandı. Aşağıdan yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Bunun duyuruyla birlikte, Xbox One sürümünün  de bugün yeni bir içerik aldığını öğrendik. Bunlar Ninja Awakening becerileri, üç yeni World Boss ve Capotia Aksesuarlarıdır.

Black Desert, birinci sınıf bir karakter yarata mekaniği, süper hızlı eylem tabanlı komut ve sürekli genişleyen büyük bir açık dünya da dahil olmak üzere, piyasadaki teknolojik olarak en gelişmiş MMORPG’lerden biridir. Oyunculara gerçekten içinde oldukları açık dünyanın tüm özelliklerini kullandırtan bir açık dünya oyunu olan Black Desert Online, çıktığı tarihten itibaren çok büyük bir MMORPG sever kitlesinin gönlünü fethetmiş durumda

Buy to Play iş modeli ile işleyen oyunda, oyuna giriş içim bir ücret talep edilirken, tüm güncellemeler ve genişlemeler, oyunu satın alan herkes için tamamen ücretsiz olarak veriliyor ve düzenli olarak gelen yeni içeriklerde yine hiç bir ek ücret talep edilmeden kullanıcılara sunuluyor

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir