Disney Plus paketinde ESPN ve Hulu bulunmaktadır

TV ve film Akışının ilk zamanlarında, az seçeneğimiz vardı, temel olarak Netflix ve Hulu seçeneklerinden ibaretti. 2019’da bir sürü TV ve film akışı seçeneği var. İyi haber şu ki, paketler hızla oyunun adı haline geliyor. Aslında bu, yaklaşmakta olan Apple TV Plus hizmeti için ana satış noktalarından biri. Disney ayrıca Hulu, ESPN Plus ve yaklaşmakta olan ve merakla beklenen Disney Plus’ı da içeren bir paket sunuyor.

Disney Plus Hulu ESPN Plus paketi: Fiyatı

Disney, Disney Plus-Hulu-ESPN Plus paketine kaydolmanın ücretinin ayda 12.99 $ olduğunu onayladı. Hulu şu anda ayda 5,99 ABD doları (reklamlarla birlikte), ESPN Plus ayda 4,99 ABD doları ve Disney 6,99 ABD dolarıdır; bu nedenle toplamda 5 ABD doları tasarruf elde edersiniz. Paket ayrıca Netflix’in en popüler Standart aylık abonelik fiyatıyla aynı maliyete sahip.

Disney, Disney Plus-Hulu-ESPN Plus paketi için yıllık bir fiyat teklif edip edemeyeceğini henüz açıklamadı. Şu an Hulu için böyle bir plan yok, ancak ESPN Plus yıllık 49,99 dolarlık bir ücret karşılığında mevcut ve Disney Plus’ın yıllık 69,99 dolarlık bir abonelik seçeneği olacak. Gelecekte, paket anlaşma anlaşmasının gelecekte Hulu için “reklamsız” fiyat katmanı dahil etme seçeneği olup olmadığına dair bir söz de bulunmuyor, bu normalde kendi başına ayda 11,99 dolar tutuyor.

Lansman tarihi ve uygunluk durumu

Disney Plus-Hulu-ESPN Plus paketi şimdi mevcuttur. Ne yazık ki, bu paket en azından şimdilik yalnızca ABD’de mevcut olacak.

Ne izleyebilirim?

Paket sadece 12.99 dolara bir ton içerik sunuyor. Disney Plus, klasik ve daha yeni canlandırma filmlerine ve TV şovlarına tonlarca erişimi olan şirketin aile merkezli hizmetidir. Disney Plus, ayrıca Marvel Studios ve Star Wars bölümlerinden filmler ve gösteriler ile National Geographic ve kısa süre önce edinilen 20. Yüzyıl Fox filmleri ve şovlarından bir dizi kütüphane içeriyor. Buna ek olarak, Disney Plus, kendi başına bir ton orijinal ve özel film ve şovun evi olacak.

Hulu zaten çok iyi bir video yayın hizmeti olarak kuruldu. Klasik televizyon dizileri ve filmlerle birlikte bu kanallarda gösterildikleri günden itibaren Disney’in birçok yayın ve kablo kanalından (ABC, Freeform, FX ve diğerleri) yeni TV bölümlerini izlemek için en iyi yer kalacak. Hulu, ödüllü The Handmaid’s Tale ve daha fazlası dahil olmak üzere kendi orijinal şovları ve filmleriyle birlikte Disney Plus’taki özelliklerle karşılaştırıldığında daha fazla yetişkin içeriğine sahip olmaya devam edecektir.

ESPN Plus, elbette, spor tutkunları için gerçek zamanlı bir yayın hizmetidir. ESPN Plus, çeşitli spor etkinliklerinin hem canlı hem de izlerini takip eden hayranları sunar. Aynı zamanda sadece serviste mevcut olan özgün gösterileri ve promosyonları da içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir