Disney Plus uygulama güncellemesi oynatma kontrolleri ekliyor

Disney, aylar boyunca Disney Plus (“Disney +”) akış hizmetiyle uğraşarak, sonunda cansız uygulama ürününü şaşırtıcı bir hale getirdi. Servisin kendisi düşük maliyetli ve geniş içerikli bir kombinasyon nedeniyle mükemmel olsa da, servisle başlatılan uygulama birçok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğrattı. Ancak, önemli oynatma kontrolleri ekleyen bir uygulama güncellemesinin piyasaya sürülmesiyle işler zaten değişiyor.

Tüketiciler, belirli akış platformu uygulama özelliklerine alışmış durumda. Netflix tartışmalı uygulamalara gelince standarttır, ancak birçok servis Hulu ve daha düşük bir dereceye kadar Amazon Prime gibi güçlü seviyelerde kendi arayüzlerini geliştirmiştir.

Disney’in kendi akış uygulamasının yetişmek için uzun bir yolu var, ancak en azından kullanıcılar artık bazı temel kontrollere erişebiliyor. Son günlerde, Disney, içeriği yeniden başlatma ve sürdürme yeteneği ekleyen bir Disney Plus uygulaması güncellemesi başlattı. Beklenildiği gibi, bu özellikler kullanıcıların daha önce izlemeye başladıkları bir şovu devam ettirebilecekleri veya baştan başlatabilecekleri anlamına geliyor.

Kullanıcılar artık izlemeyi planladıkları içerikleri yeni bir ‘İzleme Listesine Ekle‘ özelliğine ekleyerek sıraya koyabilirler. Netflix’teki benzer özellikte olduğu gibi, “izlenen” içerik doğrudan Disney Plus ana ekranında bulunabilir ve böylece hizmetin bir sonraki başlatılmasında daha kolay bulunabilir.

Özellikler geçtiğimiz hafta geç saatlerde belirli platformlarda yayılmaya başladı; tüm platformlarda tüm kullanıcılar için ortaya çıkmaları ek süre alabilir, bu nedenle sabırlı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir