Fortnite Special Edition Controller artık Xbox One’da kullanılabilir

Microsoft’un bu yaz başında piyasaya sürdüğü özel Fortnite Xbox One konsolunu hatırlıyor musunuz? Pakette, her ikisi de oyunun ikonik Fırtına’sına ithafen  tasarlanan koyu mor bir kablosuz kumanda cihazının yanında bir tane de mor bir konsol vardı. Zaten bir konsolunuz olduğundan bu paketlerden birini almadıysanız, Microsoft’un sizin için iyi bir haberi var: denetleyici artık bağımsız bir ürün olarak  satılmaya  hazır.

Kontrol ünitesinin yanı sıra, ürün Legendary Dark Vertex kıyafeti ve 500 V-Bucks, Fortnite’ın oyun içi para birimi ile birlikte geliyor. Elbette V-Bucks, Fortnite Eşya Mağazasında yeni bir emote veya silah sarımı gibi herhangi bir ürünü satın almak için kullanılabilir.
Zaten bir Xbox One’a sahip değilseniz veya daha yeni konsol varyantlarından birine yükseltme yapmak istiyorsanız, Microsoft hala yukarıda gösterilen mor denetleyiciye sahip olan Xbox One S Fortnite Savaş Royale Özel Sürüm 1 TB paketini sunuyor. Mor bir konsolun yanı sıra, Dark Vertex’in tam kozmetik seti ve 2.000 V-Bucks yanında veriliyor.

fortnite xbox one edition ile ilgili görsel sonucu

Fortnite Special Edition denetleyicisi bugün 64,99 USD karşılığında başlayan bağımsız bir ürün olarak kullanılabilir; Konsol ve pakete sahip konsol konsolu paketi Microsoft’tan 299 $ USD karşılığında edinilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir