Google Go Uygulaması Çıktı

Google’ın giriş seviyesi cihazlarda en iyi şekilde çalışması için tasarlanan Android Go için tasarlanmış pek çok hoş özellik var. Google Go, Google’ın gücünü, çok küçük bir uygulama paketinde (7 MB’in üzerinde!) Getiren uygulamalardan biridir.

Önceden Google, Go’yu yalnızca bir Android Go cihazında veya belirli ülkelerde kullanabilirsiniz, ancak artık herkes kullanabilir. Kullanıcılar artık Google Go uygulamasının “lite” sürümünün keyfini çıkarabilir. Google Play Store’daki uygulamanın sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Google Go uygulamasının boyutu küçük olabilir, ancak oldukça güçlüdür. Ara özelliği, Objektiflik, Çeviri ve diğerleri dahil olmak üzere normal Google uygulamasında mevcut olan birçok özellik ve araç barındırmaktadır. Bununla birlikte, Google her özelliği, her şeyin daha hızlı olacağı ve daha az veri gerektirecek şekilde sadeleştirmiştir.
Google Go o kadar verimlidir ki, çok zayıf bir veri bağlantınız olsa bile çalışabilir. Ayrıca telefonunuzda çok az dahili depolama alanı varsa ya da zayıf bir işlemciye sahipse de çalışır, bu da eski cihaz kulanıcıları için sevindirici bir haber anlamına geliyor.Ancak yine de Android 5.0 Lollipop veya üstünü çalıştırıyor olmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir