Google Play Kitaplar yeni beta programına sahip

Google Play Kitaplar, Google’ın hizmetlerinin en popüleri değil, ancak çoğu okuyucu, tüm kitaplarını, sesli kitaplarını ve çizgi romanlarını bir yerde tutmak ve cihazlar arasında senkronize etmek için bu uygulamaya güveniyor ve Google’da Google Play Kitaplar’da çalışan mühendisler okuma konusunda ciddiler, bu yüzden okuyucuların getirdikleri yeni özelliklere bakmalarını sağlamak için yeni bir beta programı duyuruyorlar.

Yeni beta özellikleri yalnızca Play Books’un web görünümü için olucağı biliniyor. Ancak test edildikten ve geri bildirim alındıktan sonra uygulamaya yapılabileceğini umuyoruz. Beta programı üç özellikle ve daha pek çok şeyle barındırıyor:

  • Özel Raflar: kütüphanenizi daha kullanışlı ve kişisel bir şekilde düzenlemenizi sağlar.
  • Arama ve Sıralama: Bu, belirli bir kitabı hızlı bir şekilde aramanıza veya kitaplığınızı farklı kriterler kullanarak sıralamanıza olanak sağlar.
  • Okumaya Hazır: Yeni bir raf, henüz bırakmadığınız kitapları hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olmak için henüz tamamlamadığınız kitapları gösterir.

Google Play Kitaplar beta özelliklerine kaydolmak istiyorsanız, sadece Google Play Kitaplar web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Ayar donanımını tıklayın ve hemen onları almak için “Beta Özellikleri” ni tıklayın. Yalnızca denemek istediğiniz özellikleri etkinleştirmeyi ve daha sonra, yeni olan özellikleriyle ilgili geri bildirim göndermek istediğinizde ayarlara geri dönmeyi seçebilirsiniz.

Diğer beta programlarında olduğu gibi, Play Books beta özellikleri çok fazla uyarı olmadan gelip gidebilir ve son test kalitesinde eksik olabilir. Okuyucuların önünde yeni şeyler denemek harika olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir