Samsung Galaxy Note 7 “Fandom Edition” yolda !

Samsung Galaxy Note 7‘yi hatırlıyor musunuz? Ateş yakmaya devam eden telefon, uçaklardan yasaklandı ve Samsung’un üretimi bitmeden önce iki çağrıdan geçti; Evet, bu bilginin hafızanız da bazı şeyleri hızlandırabileceğini  düşündük.

The Wall Street Journal’a göre (The Verge aracılığıyla) Samsung, Galaxy Note 7’yi ‘Fandom Edition’ biçiminde yeniden canlandırmaya çalışıyor.

Galaxy Note 7 FE olarak adlandırılan cihaz, yenilenmiş parçalarla inşa edilecek – yani ilk çalıştırmada kullanılanlarla aynı değil ve Note 7’yi kullanmayacak.

Bununla birlikte, Galaxy Note 7 FE’nin piyasaya sürülmesi (yeniden başlatılması?) İçin birkaç yakalama var. Telefon, en azından ilk modelleri, yalnızca Güney Kore’de mevcut olacaktı.

Samsung’un orada 400.000 Galaxy Note 7 FE akıllı telefonu göndermeyi planladığı bildiriliyor, ancak diğer bölgelere ne kadar kalacağı veya tam olarak bu yerlerin nerede olabileceği bilinmiyor.

Yine de, bu sınırlı bir çalıştırma cihazı olsa bile, Fandom Edition, telefonlarını kullanmayı bırakmak zorunda kalan orijinal Not 7’nin hayranlarını rahatlatmak için yeterli olabilir.

Bu çarpık Galaxy Note 7 lansmanı Samsung’un ünü üzerinde büyük bir leke bıraktı bir sır değil. Bununla birlikte, teknoloji devi büyük ölçüde başarılı Galaxy S8 sürümüne teşekkür ederek geri tepti.

Söylentiler, Ağustos’ta çıkan Galaxy Note 7’nin halefi olan Galaxy Note 8’i gösteriyor ve Samsung’un Note 7 fiyaskolarını dikiz aynasına ne kadar uzağa koyabildiğini göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir