Her İşletmenin Kullanması Gereken WorldPress Pluginleri

İş sitenize daha fazla güç ve çok yönlülük eklemeyi düşünüyor musunuz? İş sitenizi geliştirmek için binlerce harika WordPress aracına ve eklentisine erişebilirsiniz. Doğru olanı seçmenin çok zorlayıcı olduğunu biliyoruz, pek çok seçenek var.

Codeinwp.com’a göre, mevcut resmi dizinde şu anda 50.000’den fazla WordPress eklentisi olduğunu ve hemen hemen her gün yeni eklentilerin sürekli eklendiğini biliyoruz. Bu kadar geniş bir koleksiyonla, iş sitenizi geliştirmek için doğru WordPress eklentilerini tanımlamak oldukça zor olabilir. İşletmenizin web sitesinde harikalar yaratacak en popüler ve çok yönlü WordPress eklentilerini keşfedelim.

WordPress yazılımı, kullanıcıların herhangi bir programlama kullanmadan ücretsiz bir web sitesi oluşturmasına yardımcı olur. Resmi WordPress Eklenti Dizini’nden kolayca indirilebilen 50.000’den fazla WordPress eklentisi sayesinde bu mümkündür. Bu mükemmel eklentiler, işletme web sitelerinizi ek işlevler ve özellikler ile zenginleştirmenize yardımcı olur. Tüm bu eklentiler, profesyonel bir programcının hizmetlerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmak ve iş sitenizi yaratma masraflarını azaltmak için tasarlanmıştır.

Yoast SEO

Yoast SEO, en iyi ve popüler WordPress eklentilerinden biridir. İçerik okunabilirliği, anahtar kelime optimizasyonu ve ayrıca Google sayfa önizlemeleri gibi temel özellikleri sunan ücretsiz bir sürüme sahip olabilirsiniz. Ancak, uygulamanın şaşırtıcı güçlerinin açıldığı kısım premium versiyonunda. Yeterince dikkat çekmek istiyorsanız, etkili arama motoru optimizasyon yazılımı olmadan yeterli tüketici ilgisini çekmenin mümkün olmadığını anladıysanız. Yoast SEO bu konuda en kapsamlı ve en kolay eklentidir. Bu mükemmel eklenti, etiketlerinizi tüm veri analitik platformlarında düzene sokmak içindir. Anahtar kelimelerin doğru yerlere yerleştirilmesini ve iyi hizalanmasını sağlamada etkilidir. Yoast SEO, web sitenizin, markanızla ilişkilendirmek isteyen hedef kitlenizden trafik çekme şansını artırır. Marka imajınızı güçlendirmek ve işletmenizin sektörde bir yer bulmasına yardımcı olmak için güvenilir bir markalaşma ajansı NYC ile temasa geçebilirsiniz.

11Envira Gallery

Envira Gallery, WordPress backend özeliğini özellikle masaüstünde ve mobil amaçlı örnek bir galeride gösteren ana sayfa afişidir. İşletmeleri geliştirmek için en iyi WordPress eklentilerinden birini kullanarak bir blog yazmayı planlıyorsanız, ancak Envira Gallery’yi kullanmıyorsanız, hata ypaıyor sayılırsınız. Bu etkili WordPress eklentisi, WordPress ortamında son derece ilgi çekici ve fazlasıyla duyarlı galeriler oluşturmayı kolaylaştırır. Otomatik olarak, vaka çalışmalarınızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi göstermenin artık daha kolay olacağı anlamına gelir. Envira ile dilediğiniz kadar harika galeriler bulabilir ve bunları web sitenize dahil edebilirsiniz. Çalınma riskini almak istemediğiniz filigran resimleri ve albümleri bile oluştabilirsiniz.

WP-Chatbot

Facebook Messenger sohbet botları, 1,3 milyar Facebook Messenger kullanıcısının gücünden yararlanarak gelirleri önemli ölçüde artırmada etkili olmuştur. MobileMonkey’in WP-Chatbot’u gelirlerinizi etkin bir şekilde artırmanıza yardımcı olur. Müşterilerinizle iletişim kurmak için canlı sohbeti kullanabilir veya WP-Chatbot’u mesajlaşma programınıza entegre etmeyi düşünebilir ve otomatik botun tüm müşterilerinizle sohbet etmeye devam etmesini sağlayabilirsiniz. Bu bağlamda, sohbet geçmişinin açıkça kaydedileceğini ve Messenger’ı ne zaman istersen sohbete devam edebileceğini bilmelisiniz.

MonsterInsights

MonsterInsights, en iyi ve en etkili Google Analytics WordPress eklentisi olarak kendileriyle gurur duyuyor. MonsterInsights, yalnızca bir tık ilr sitenizde önemli Google Analytics özelliklerini hemen etkinleştirmenize olanak sağlar. Bu eklentinin temel avantajı, Google Analytics’i ziyaret etmeden bile, tüm önemli verilerinize ve WordPress gösterge panosundaki ölçümlerinize kolayca erişebilmenizdir. MonsterInsights, WooCommerce gibi diğer harika eklentilerle sorunsuz bir şekilde entegre edildiğinde siteniz için harika bir seçim olabilir.

WooCommerce

Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi e-ticaret sitenizde satmayı düşünüyorsanız, WooCommerce en iyi seçeneğiniz olabilir. Bu şaşırtıcı WordPress eklentisi, web sitenizde dilediğiniz her şeyi etkili bir şekilde satmanıza olanak tanır ve fiziksel ürünlerle birlikte indirmeleri, abonelikleri ve randevuları gösterebilir. Ödemelerin siteniz üzerinden yapılmasına izin verebilirsiniz ve listelenecek ürün sayısında bir sınırlama yoktur. Ayrıca, WooCommerce etkili envanter yönetimi sağlar. Fiyat listelerinizi ve stoklarınızı CSV dosyaları aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

Sonuç

İşletmeniz için en iyi WordPress eklentilerinden bazılarını tartıştık. Benzersiz gereksinimlerinize ve bütçenize en uygun eklentileri seçebilirsiniz. Geniş WordPress eklentileri dizisini görmek için gereksiz yere kendinizi yormayın. Özellikleri ve avantajlarını göz önünde bulundurun ve işiniz için doğru seçimi yapın.

One Reply to “Her İşletmenin Kullanması Gereken WorldPress Pluginleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir