Piyassadaki En iyi 5 kablosuz telefon kulaklığı

Piyasa, kablolardan nefret eden ancak en iyi müzik deneyimini isteyen insanlar için yüzlerce kablosuz kulaklıkla doludur. Kablosuz kulaklıklar kullanışlıdır ve mükemmel taşınabilirlik sunarlar. Özellikle 3.5mm kulaklık jakının akıllı telefonlardan çıkarılması, kablosuz kulaklıkların benimsenmesini hızlandırdı. Burada, şaşırtıcı bir ses deneyimi için 2019’un en iyi 10 kablosuz kulaklığına göz atacağız.

5- Sony H.ear On 2 WH-H900N

Sony’nin WH-H900N’si ergonomik ve konforlu bir tasarıma sahip. Doğal bir ses çıkışı sağlamak için Hi-Res Audio desteğine sahip bir kulaklıktır. Gürültü engelleme teknolojisi de piyasanın en iyiler arasında. İleri bas ile ayrıntılı ve net ses sunan WH-H900N, Jabra Elite 85H‘den daha düşük olan 25 saatlik etkileyici bir batarya ömrüne sahip. Ancak su geçirmezlik özelliği bulunmamaktadır.

 

4- Jabra Elite 85H

300 dolar olarak fiyatlandırılan Jabra Elite 85H, uzun pil ömrü ve suya dayanıklılığı ile birinci sınıf bir tasarıma sahip. Tek bir şarjla 36 saat pil ömrü sunan kulaklıkta bulunan SmartSound ses teknolojisi, arka plan gürültüsü algıladığında otomatik olarak gürültüyü keser. Çevrenizi analiz eder ve kullanıcılara en iyi müzik deneyimini sunmak için sesi optimize eder. Elite 85H, Siri, Google Asistan ve Amazon’daki Alexa ile de birlikte çalışabiliyor.

 

3- Apple AirPods 2

AirPods 2, orijinal AirPod‘larla aynı tasarıma sahiptir. Küçük, hafif ve aynı çıkıntılı antene sahiptir. Kulaklarınıza rahatça oturur ve yoğun hareket içeren aktiviteler sırasında bile orada kalırlar. Apple ekosistemindeyseniz, AirPods 2 mükemmel bir seçimdir. Yeni AirPod’ların ses performansı orijinal AirPod’larla aynı kalır. Güçlü baslar ve iyi bir enstrümantal ayırma sunarlar. Apple, tek şarjla AirPods 2’de beş saate kadar pil ömrü vaat ediyor. Şarj çantası, 24 saat pil ömrü sağlar.

 

2- Sony WH1000XM3

Sony’nin WH1000XM3’ü, gürültü engelleme hariç hemen hemen her açıdan Bose QC 35 II kadar iyi. Hala mükemmel bir gürültü önleme özelliğine sahip olan kulaklıkta, yüksek, net ve duru ses ile birlikte üstün konfor sunar. Amazon’da 300 dolardan itibaren kullanılabilen Sony WH1000XM3 telefonunuzdaki ses yardımcılarını çalmak, duraklatmak, atlamak, telefon konuşmalarını cevaplamak ve etkinleştirmek için dokunmatik sensör kontrollerine sahiptir. WH1000XM3, sadece 10 dakikada beş saate kadar ses çalma süresi sağlayan hızlı şarj teknolojisi sunar.Ayrıca 30 saatlik pil ömrüne sahiptir.

 

1- Bose QuietComfort 35 II

Bose QuiteComfort 35 II, piyasada bulabileceğiniz en iyi 5 kablosuz kulaklık listemizin başında geliyor. Amazon’da 349 $ ‘dan başlayan Bose QuietComfort 35 Series II, müziği saf bir keyifle dinleyebilmeniz için olağanüstü gürültü önleme sunuyor. Çevrenizdeki dünyayı tamamen susturur, toplu taşıma ve ofis gibi en gürültülü ortamlarda bile telefon görüşmeleri yapmak, podcast’leri ve sesli kitapları dinlemek için harika kılar.

 

Bonus: Plantronics BackBeat Pro 2

Plantronics BackBeat Pro 2 uygun fiyatlı ile birlikte birinci sınıf bir gürültü önleyici kulaklıktır. Sadece 164 $ etiketi ile kaliteli wireless kulaklıklar arasında özel bir yerde bulunuyor. Nispeten düşük fiyat etiketine rağmen, BackBeat Pro 2 şarj başına 24 saat boyunca kaliteli bir müzik zevki yaşatıyor.

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği oldukça iyi çalışan kulaklıkta her ne kadar bu özelliği iyi olarak sunsa da Bose QuietComfort 35 II ile yarışamıyor. BackBeat Pro 2, özellikle Bose QC 35 II’nin sadece yarısı kadar bir etiket fiyatına sahip olduğu düşünüldüğünde, şikayetçi olmanız için hiçbir neden sunmuyor.Ayrıca 100 metreye kadar etkileyici bir menzile de sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir