Netflix, Android kullanıcılarına yeni bir özellik getiriyor

Netflix, ilk iPhone özelliğinden sonra Android kullanıcılarına uzun zamandır beklenen bir özellik getiriyor

Video yayın endüstrisinin her tarafından kuşatılmış orsa da  Disney ve Apple’ın iş çeşitlendirme çabalarını artırdığı için , Netflix’in şirketin zaten devasa abone tabanını tutmaya ve genişletmeye yönelik bir dizi büyük değişiklik yaptığını belirtti.

Ancak popüler VOD uygulaması büyük bir yeniden tasarlanmadan önce ve uygun fiyatlı yalnızca mobil planları küresel yeşil ışığa vermeden önce, Android binge watchers için konuştuğumuzda daha küçük bir güncelleme başlatılıyor.

91Mobiles’e göre Android cihazlar için resmi Netflix uygulamasında bulunan yeni özellik , Instagram kullanıcıları için hayatı önemli ölçüde kolaylaştıracak.
Bunlar şimdi favori filmlerini ve TV şovlarını sosyal ağın popüler kazananlar Netflix ve Instagram için kazan-kazan senaryosu gibi görünen popüler Stories aracıyla paylaşabilir.
Bu işlevselliğin daha önce nasıl kullanılmadığını merak ediyorsanız, iPhone kullanıcılarının Ocak ayındaki Netflix başlıklarını paylaşan Instagram Hikayeleri için gerçekten yerel destek aldıklarını belirtmek önemlidir . Ne yazık ki, bunca zamandan sonra bile, dünyadaki her Android binge-watcher kullanışlı yeni özellikten yararlanamıyor gibi görünüyor.
Yanlızca Facebook Messenger, WhatsApp, Twitter ve diğer birkaç anlık mesajlaşma servisi aracılığıyla başlıkları paylaşmasına izin veren güncellenmiş bir Netflix Android uygulamasına sahiptir. Instagram Hikayelerini paylaşma seçeneğini görürseniz, yapmanız gereken tek şey, takipçilerinize tavsiye etmek istediğiniz belirli bir filme veya şovun üzerine dokunduktan sonra üzerine dokunmak, ardından hikayenize bir etiket veya yorum eklemek olacaktır. Netflix’in kapak resmini standart olarak içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir