Oyun’da geçtiğimiz hafta (8-14 Temmuz)

Bu hafta Gears 5‘in haftası gibi duruyor. Gears 5 ile ilgili önemli gelişmeler var. Ayrıca Nintendo yeni oyun konsolu Nintendo Switch Lite‘ı duyurdu. Ayrıca Final Fantasy VII‘nin de sadece PS4‘e çıkacağı kesinleşti.

Gears 5 için testler bu hafta başlıyor

Lancers’ınızı yükseltin millet! İlk Gears 5 Teknik Testi 19 Temmuz’da başlıyor. Gears 5 web sitesinde ilan edilen duyuruya göre, gelecek hafta sonu çevrimiçi Versus modunun küçük bir bölümünü kullanıcılarına sunacak.

19 – 22 Temmuz tarihleri ​​arasında, çok oyunculu haritaların ikisini kontrol edebilecek ve üç farklı Versus oyun modu oynayabileceksiniz. Bunlardan ilki, yeni ve daha rahat bir rekabet modu olan yeni Gears 5 Arcade. Bu oyun modu Call of Duty’nin Hardpoint’ine benzer bir oyun modudur. Son olarak, King of the Hill oyun modu da oynanabilir modlardan biri olarak kullanıcılara sunulacak .

Ayrıca, oyunun eğitim alanı olarak hizmet veren Bootcamp‘a da erişebileceksiniz. Dört gün boyunca, Gears 5’te gösterilecek özel bir Teknik Test simgesi kazanmak için mini bir görev zincirini tamamlamak için Bootcamp modunu da oynayabilirsiniz.

Division 2 Expeditions geliyor ve hikaye devam ediyor

The Division 2, ilk aylarda ilk büyük indirimini alıyor. Ücretsiz olarak sunulan Year1 yol haritasının bir parçası olarak, bu içerik genişlemesi aktif ajanlara yeni görevler, silahlar ve teçhizatlar getirecek.

Bölüm 1 – D.C. Eteklerinde: Geziler sizi ve ekibinizi, her ikisi de geçerli olan D.C. haritasının dışında bulunacak olan White White ve Manning National Zoo gibi yeni alanlara gönderiyor. Ek olarak, Bölüm 1, The Division 2 için yeni bir mod olan Expeditions‘ı tanıtıyor.

İlk bölüm Kenly College‘da yapılacak ve üç kanata bölünecek. Her kanat hafta başına 1 tane olmak üzere yayınlanacak ve yeni temalar ile yolunuzu çekmek için farklı düşman türleri tanıtılacak. Üç kanadı da tamamlarsanız, ödüllerin sizi beklediği Expedition hazine odasına giriş hakkınız olacak.

Ubisoft ayrıca işçiliği sistemini ve silah dengelemesini güncelleyecek ve rafine edecek ve Dark Hour Operasyonu baskını için yeni bir zorluk seviyesi başlatacak.

Nintendo Switch Lite duyuruldu

Nintendo Switch ailesinin yeni üyesi olarak tanıtılan Nintendo Switch Lite, Switch oyunlarını yalnızca elde oynamak isteyenler için daha ucuz bir alternatif olarak piyasaya çıkacak. Tabiki fiyatını düşmesiyle içeriğindeki Joy-Con‘lar gibi bir çok ek cihazdan da feragat ederek piyasaya gelecek bu oyun konsolu ne kadar ilgi görecek ya da görmeyecek henüz bilemiyoruz.

Özelliklerine gelecek olursak, Switch Lite, bir öncekine göre biraz daha küçük 5.5 inçlik bir ekrana, daha küçük bir gövdeye ve daha hafif bir ağırlığa sahip. Ek olarak, Switch Lite biraz daha fazla pil ömrüne sahiptir ve kabaca 3-7 saat çalışma süresi sağlar. Ayrıca, Nintendo’nun D-pad‘i yeniden ziyaret ettiğini, geniş dört düğmeli düzenden ziyade daha geleneksel bir kurulum yaptığını da belirtmek gerekiyor.

Square Enix, Final Fantasy VII’nin PS4 Exclusive oyunu olacağını duyurdu

Xbox Almanya’nın Facebook sayfasında yayınladığı bir video sonrasında, Final Fantasy VII Remake’in 3 Mart 2020’de PS4’le birlikte Xbox One’da başlatılacağını belirten bir kare açıkladı. Ancak IGN’e verilen bir röportajda Square Enix yetkilisi bir isim

Daha önce açıklandığı gibi, Final Fantasy VII Remake, 3 Mart 2020’de PS4 için piyasaya sürülecek. Diğer platformlar için planımız yok.

yorumunu yapmıştı. Görülen o ki, bu videonun atılması bir yanlışlık olsa da Square Enix planlarını değiştirmiş olabilir. Ancak hala firmadan gelen tek resmi duyuru oyunun PS4 platformunda çıkacağı yönünde.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir