Procedural Generation Grid paket incelemesi

İnceleyeceğimiz Asset, FImpossible Creations’ın bir paketi. İsmi ise Procedural Generation Grid (Beta). Seviye tasarım sürecinizi hızlandırmak istiyorsanız bu paket işinize yarayabilir.

Üstelik kodlama yapmak zorunda değilsiniz. Ancak kodlama becerileriniz varsa, kolayca kural düğümlerinizi hazırlayabilir ve bunu Prosedürel Üretim Izgarası ile kullanabilirsiniz. Paket, kaynak kodlu çok sayıda kural düğümü ile birlikte gelir.

Modüler duvarları, çitleri veya destekleri boyamak için kodlama yapmadan üretim mantıklarını tanımlayabilirsiniz. Herhangi bir nesneyi ızgara ön ayarlarına atayabilir ve bunları prosedürel mantıklarla ekleyebilirsiniz.

Sistem çok fazla özgürlük sağlar. Modüler duvarlar, bağlantılı çitler, ev içleri, tüm binalar, kaldırımlar, yollar vb. Gibi bir çok şeyi eklerken kullanabilirsiniz. Üstelik gerçek zamanlı önizleme ile mantık ön ayarlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Otomatik olarak ışık probları, yansıma probları eklemeyi veya eklenen alan için çarpışmayı tetiklemeyi seçebilirsiniz. Bu eklenti, çok sayıda ve rastgele yerleştirilmiş sahne donanımına ihtiyaç duyan iç ortamlara sahip oyunlar için güzel bir asset.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir