PUBG Erangel Güncellemesi Geliştirilmiş Grafiklerle Geliyor!

PlayerUnknown’ın Battlegrounds’un orijinal haritası Erangel, Sezon 4 Temmuz 24’te başladığında görsel bir revizyon ile büyük değişiklikler görecek. Güncelleme şu anda oyunun test sunucularında yayınlanacak ve gelecek hafta PC’de herkesin kullanımına sunulacak. Konsol çıkış tarihi ise henüz belli değil.

PUBG, artık battle royale türünün stratosfer popülerliğine başlaması için yardım ettiği zaman ne de kültürel bir fenomen değil, rakipsiz Fortnite’in amansız güncelleme programına uyduğunu belirtmekle birlikte, piyasaya sürülmesinden bu yana düzenli olarak iyileştirmeler görüyor. En son haritası Vikendi, geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya sürüldü ve ardından geliştirici PUBG Corporation, yeni bir tane daha yayınlamadan önce eski haritaları yeniden düzenlemeye başlayacağını açıkladı.

Sezon 4 yaması sadece Erangel’in grafiklerini temizlemiyor. PUBG Corporation’a göre, oyunun oynanış şeklini temelden değiştirecek hiçbir şey yok, ancak değişiklikler Erangel’in yeniden yeni hissetmesini sağlamak için yeni binalar ve “bulabileceğiniz çok sayıda sır” ile dolu. Aşağıdaki fragmana göz atalım:

Erangel’e gelen değişikliklerin bazıları, PUBG’nin şaşırtıcı derecede karanlık arkasını ortaya çıkaran yeni çıkan bir videoya bağlı. Video, oyuncuların geçtiğimiz birkaç yıl içinde katılmayacağını bile bilmedikleri battle royale turnuvasını bulmak için büyüyen bir çocuk savaş gazisini takip ediyor. Erangel, oyunun geçmişe dönük korkunç tarihine daha da paralel hale getirmek için güncelleme, patlama izleri, terk edilmiş tanklar ve sonunda Battle Royale’in yaratılmasına yol açan diğer savaş belirtilerini ekleyecektir.

Yeni bir sezonun başlangıcı olan yama 4.1, Erangel’i çekiştirmekten çok daha fazlasını yapıyor. Ayrıca Aftermath adında yeni bir Survivor Pass tanıtıldı. Kazanılacak 100’den fazla maddeye ek olarak, Aftermath, hedefleri tamamlamak için oyuncuları birlikte çalıştığı için ödüllendiren yeni bir işbirlikçi görev türü eklenecek. Aftermath Survibor Pass 23 Temmuz – 15 Ekim tarihleri ​​arasında aktif olacak.

Yama 4.1 ayrıca bir ton denge ayarlaması, yeni özellikler ve hata düzeltmeleri getiriyor. En önemli değişikliklerden biri, iyileştirici maddelerde yapılan bir dizi iyileştirmedir. Oyuncular şimdi iyileşebilirken yürüyebilir ancak koşamazlar; ve iyileşme, oyuncuların bu seviyeye gelinceye kadar birden fazla bandaj kullanmasını zorunlu kılmak yerine, oyuncuların% 75 sağlık durumuna gelinceye kadar veya iptal edilene kadar sürekli olarak bandaj tüketecektir. PlayerUnknown’ın Battlegrounds’ında, oyuncuların bu grafik elden geçirmeden önce düzeltilmesini görmek isteyebilecekleri çok uzun zamandır devam eden problemleri var, bu da çok fazla oyuncu kazanamayabilecğeini düşündürüyor. Yine de, Erangel’de hala savaşıyor olanlar için, yeni mevsimi biraz nostalji ile başlatmanın güzel bir yolu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir