Red Dead Redemption 2 ve GTA 5 için Twitch Prime hediyeleri geldi

Yeni duyurulan ortaklıklarının ardından Rockstar Games ve Twitch cephesinden ilk hamle geldi. Twitch Prime üyesi olan oyuncular, Red Dead Redemption 2 ve GTA 5 Online için birçok ödül alabilecekler. Oyuncuların bu ödüllere ulaşabilmesi için yapması gereken tek şey Twitch Prime hesapları ile Rockstar Games Social Club hesaplarını birbirine bağlamaları. Bu işlemin ardından elde edebilecekleri ödüller ise şu şekilde:

Grand Theft Auto 5

  • 1,250,000 GTA$
  • Shark Cash Card alımlarında Bonus GTA$

Red Dead Redemption 2

  • RDO$300
  • Altın Bar alımlarında bonus altın bar
  • Üst düzey Kurşun paketi

Bu ortaklığın daha yeni başladığını ve iki taraftan gelen açıklamalara göre Twitch Prime’ın şu ana kadar yaptığı en büyük ortaklık olduğunu düşünürsek, bu fırsatlar daha sadece başlangıç. Önümüzdeki aylarda çok daha güzel ödüller Twitch Prime üyesi olan GTA ve Red Dead oyuncularını bekliyor gibi gözüküyor.

Ayrıca önümüzdeki ay Twitch Prime’ın çıkış yıl dönümüne özel olarak yapılacak olan etkinliklerde bu ortaklık kapsamında Apex Legends ve daha birçok farklı oyun için de ödüller dağıtılacağı duyuruldu.

Ayrıca bu etkinlikte uzun süreli yayınlar yapılacağı ve bu yayınlar süresince de yine başka oyunlar da dahil olmak üzere ödüller dağıtılacağı, yayınlar aracılığı ile satışlar yapılacağı da Twitch tarafından açıklanan bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir