Samsung Galaxy Fold’un “Pazara Girmeye Hazır” Olduğunu Belirtildi

Samsung Galaxy Fold , inceleme birimlerindeki ekran sorunları nedeniyle Nisan ayında çıkış tarihini kaçırdı. O zamandan beri şirket, katlanabilir telefon için yeni bir çıkış tarihi vermedi. Şimdi  Samsung çalışanları cihazın hazır olduğunu söylüyor.

Kore Herald’a göre, Samsung Display’in başkan yardımcısı Kim Seong-cheol Salı günü yaptığı konuşmada Galaxy Fold’un “piyasaya çıkmaya hazır olduğunu” söyledi.

Seul’deki Kore Bilgi Görüntüleme Topluluğu konferansında ekran sorunlarının çoğu ortadan kaldırdı ve Galaxy Fold “piyasaya çıkmaya hazır” dedi.

Nisan ayında, Fold inceleme birimleri , ekranın altında köpürme ve titremeye neden olacak gibi sorunlar yaşamaya başladı. Samsung, bu sorunların kamuya açıklanmasından kısa süre sonra katlanır telefonun serbest bırakılmasını geciktireceğini açıkladı. O zamandan beri, Best Buy ve AT&T,telefonun ön sipariş vericilerini iptal ederek, telefonun “önümüzdeki haftalarda” çıkacağını söylemeye devam ettiği için Samsung tarafından verilen çıkış tarihinin bulunmadığını belirtildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir