Samsung Galaxy Note 10 renklerinin sızıntısı Note 9’dan daha az heyecan verici görünüyor

Parlak telefonlarınızı seviyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Parlak, canlı bir akıllı telefona sahip olmayı seviyorsanız, yaklaşmakta olan cihazlarda daha az renk seçeneklerine sahip olabileceğinden, Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus’tan uzak durmak isteyebilirsiniz.

Güvenilir sızdıran Evan Blass, Twitter’da Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus’ın üç renkten oluştuğu, siyah, beyaz ve inci renginde tasarımlar olduğunu belirtti.

İnci tasarımı, Huawei P30 Pro ve Honor 10 Lite’ta gördüğümüz gradyan yüzeylerine benziyor; siyah ve beyaz çeşitleri, özellikle Samsung Galaxy Note 9’un mor, bakır renkte olduğunu düşündüğünüzde oldukça sönük kalıyor.

Note 9’un altı farklı tonda mevcut olduğunu göz önünde bulundurursak, Galaxy Note 10’un ilave renk tonları eklemesi ihtimali hala var – örneğin, Not 10 sızıntısının pembe bir versiyonunu daha önce görmüştük.

İyi haber, beklenecek uzun zaman olmadığı için, Samsung Galaxy Note 10’un piyasaya çıkış tarihi 7 Ağustos bu bilgilerin doğruluğundan emin olacağımız zaman.

Başka yeni ne var?

Evan Blass ayrıca Twitter’da Samsung Galaxy Note 10 ile ilgili daha fazla bilgi açıkladı: “ABD’de, yalnızca Verizon Note 10 modelleri Qualcomm destekli olacak ve normal Snapdragon 855, SD855 + değil. Diğer taşıyıcılar da olacak. Dünyada Exynos 9825 sürümleri olacak” dedi.

Samsung akıllı telefonları, ABD’deki Qualcomm’un Snapdragon yonga setlerini, firmanın kendi Exynos ürün yelpazesindeki ağ kısıtlamaları nedeniyle kullanmak zorunda kalmıştı – ve buna Note 10’a devam etmek istiyorlar, ancak şimdilik sadece bir taşıyıcıyla.

Ayrıca, sızıntı Exynos 9825’e işaret ediyor, ki bu henüz görmediğimiz yeni bir çip. Galaxy S10 akıllı telefonları Exynos 9820’de çalışıyor, bu yüzden bu yeni yonga seti cihazlar için bir adım olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir