Samsung’un yeni orta sınıf akıllı telefon serisi önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek

Samsung, Şubat ayında Galaxy A 2019 serisini tanıttı. Doğal olarak, şirketin Şubat 2020’de ürününü yenileyeceği sanılıyordu. Ancak, Samsung hızlı davranıyor ve gelecek hafta en kısa sürede Galaxy A 2020 serisini piyasaya sürüyor gibi görünüyor.

Samsung Vietnam, 12 Aralık’ta Galaxy A 2020 serisinin lansmanını anlatan bir video yayınladı. Video yeni A serisi telefonları hakkında pek bir şey ifade etmiyor, ancak ekranda ortada bir delik bulunan bir cihaz gösteriyor.

Sızıntı yaşanacak bir şey varsa, Galaxy A51, yeni Galaxy A 2020 serisindeki ilk telefon olabilir. Telefonlar, o zamanlar Samsung’un en iyi orta oyuncusu olarak adlandırdığımız 2019’daki Galaxy A50’nin ardılı söyleyicisidir.

Gelen sızıntılara göre Samsung’un Aralık ayında Galaxy’de orta seviye Galaxy A51’i piyasaya süreceği bildirildi. Galaxy A51 ayrıca bir FCC listesinde de yer aldı ve renderleri geçen ay sızdırıldı. Telefon, yeni Galaxy A 2020 teaser’da görülene benzer bir Infinity-O ekrana sahip görüldü.

Galaxy A51’in 6.5 inç OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Cihazın arkasında bildirildiği gibi L şeklinde bir dört kameralı kamera dizisi olacak. Bu kurulumun 48MP sensör ve 5MP makro lens içermesi bekleniyor. Cihazda bir 32MP selfie kamera bekleniyor.

Diğer söylentiler arasında şunlar bulunmaktadır: 4 GB RAM, Exynos 9611 SoC, 4.000 mAh pil ve 64/128 GB depolama.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir