Sharkoon WPM Gold Zero incelemesi

Sizlerle Sharkoon firmasının WPM Gold Zero isimli 650W’lık bir güç kaynağını inceleyeceğiz. Bilmeyenler için Sharkoon 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren bir firma. Kasadan klavyeye, güç kaynağına kadar birçok farklı alanda ürünlere sahip.

Sharkoon WPM Gold Zero, 80 Plus Altın, Yarı Modüler 650W Siyah  4044951026555: Amazon.com.tr

Elimizdeki ürün 80 Plus ve Gold sertifikalı bir model. Bildiğiniz gibi bu sertifikalar, enerji kullanımının vaat edilen optimizasyonunu ve cihazın elektrik gücünden tasarruf edeceğine dair güvence sağlar. İyi teknolojiye ve yüksek verimliliğe sahip olan ürün Sıfır RPM fonksiyonuna sahip. Bu özelliği ile düşük ila orta yüklerde fan dönüşünü devre dışı bırakan ürün, sistem tekrar aktif bir soğutma gerektirdiğinde fan dönüşü yeniden etkinleştiriyor.

Sharkoon - WPM Gold ZERO

Bu sayede sessiz bir çalışma sağlamayı amaçlıyor. Yarı modüler şekilde gelen ürün kritik öneme sahip kabloların çıkarılmasını engellerken, ihtiyaca göre ek kabloların takılmasına izin veriyor. Modern LLC rezonans dönüştürücü teknolojisine de sahip. Bu sayede gürültü ve ısı seviyeleri azaltmış oluyor ve güç kaynağına tutarlı ve düşük parazit gerilimi sağlıyor. Kısaca çok sayıda bağlantı seçeneği, düşük bekleme tüketimi ve teknolojik özellikleri ile güzel bir güç kaynağı olduğunu söylemeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir