Spotify, 2019’un en çok dinlediğiniz müzikle kişiselleştirilmiş özetinizi açıkladı

Spotify, günümüzde en çok kullanılan müzik akışı servislerinden biridir ve şimdi 2019’da her hesap için özelleştirilmiş en çok dinlenen özetleri sunmaktadır.

Her yıl, platform her kullanıcıya en son duydukları şarkı veya Spotify’ın kullandığı dakikalar gibi son 12 ayın bazı ayrıntılarını göstermektedir.

Müzik dinlemek çoğu insan için rutin bir alışkanlıktır, bu yüzden 2019 yılı boyunca kaç dakika harcadığımız ve rock ya da reggaeton gibi, Spotify’da en çok hangi şarkıları duyduğunuzu bilmek isteyebilirsiniz.

Özet bize 2019 yılında en çok çaldığımız şarkıların kapaklarını göstererek başlıyor.

Daha sonra, bize Spotify’da bulunduğumuz yıldan ve yıldan yıla duyduğumuz dakikaların bir özeti ve nasıl az ya da çok müzik duyduğumuzu gösteriyor.

Özet, favori sanatçımızın göründüğü bir kartı gösteriyor ve eğer on yıl boyunca Spotify ile birlikteysek, 10 yıl boyunca en çok beğendiğimiz sanatçı ortaya çıkacak.

Spotify’da en çok çalınan sanatçılar, farklı şarkılarla birlikte sırayla daha fazla duyulan bir kapakta gösterilecek. Sağ tarafta, şarkıların yanı sıra, bu süre zarfında en çok duyduğumuz 5 sanatçıyı göreceksiniz.

Bu özete ek olarak Spotify, yıl boyunca en çok duyduğumuz 100 şarkıyı göstereceğimiz otomatik olarak iki çalma listesi oluşturacak.

“ On yılın en iyisi ” olarak adlandırılan diğer listede, bir döneme işaret eden 100 şarkı gösterilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir