Uygulama kodu, Google’ın Pixel 4’le birlikte Pixel 4a’yı çıkaracağını gösteriyor

Google Piksel 4a’nın düşündüğümüzden daha erken göründüğünü söyleyebilir miyiz? Piksel 4’ün hemen yanında belki de aynı açılışta yeni bir tane daha? Yaklaşan Google Kamera uygulamasında bulunan bir kod adının gösterdiği de bu.

9to5Google, Pixel 4 ve Pixel 4 XL telefonlarına bağlı olduğunu düşündüğümüz “mercan” ve “alev” kod adlarının yanı sıra, bir miktar “needlefish” cihazına da bir referans yaptı.

Bu, çoğunlukla bu noktada spekülasyondur, ancak “iğne balığı” adı Qualcomm’a referansla birlikte ortaya çıkmış, cihazın içinde bir Snapdragon çipli bir tür Android gadget olduğunu öne sürüyor.

Aslında bu kod adları aylardır dolaşıyor – bu tam olarak neyi kastettiklerini çalışmakla ilgili bir soru.

Pikselleri sayın!

Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL’nin yalnızca Mayıs’ta piyasaya sürüldüğünü ve Google’ın sadece beş ay sonra başka bir orta bekçiyi ortaya çıkarması sürpriz olurdu.

Bununla birlikte, 9to5Google’ın işaret ettiği gibi, Pixel 3a telefonlarının başlangıçta Pixel 3 ve Pixel 3 XL ile birlikte gelmeleri planlandı.

Belki de Google, yılın aynı noktasında üst düzey ve orta menzilli telefonları serbest bırakmanın rutinine girmek istiyor? Apple ve Samsung’un son yıllarda denemeler yaptıklarını gördük.

Bu aşamada Google’ın ne planladığını bilmiyoruz, ancak bir sonraki lansman etkinliğinden tüm duyuruları size sunacağız. Bu, ekim ayının ortasına yakın bir noktada olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir