WhatsApp sonunda iPad’e geliyor olabilir

‘WhatsApp kullanıcıları’ ve ‘iPad kullanıcıları’ nın Venn diyagramının ortasındaysanız, resmi bir WhatsApp webinin olmamasından kesinlikle şikayetçisiniz.

Safari’de güvenilmez olabilecek WhatsApp Web’i kullanmaya zorlanıyorsunuz, muhtemelen tehlikeli bir üçüncü taraf uygulaması yüklüyorsunuz ya da sadece WhatsApp kullanmıyorsunuz, bu yüzden bu işlevsellik için oldukça umutsuz bir kullanıcı topluluğu var.

Şu anda, bir kerede yalnızca bir telefondan WhatsApp’a giriş yapabilir, WhatsApp Web’i söz konusu telefondan bilgi alarak yapabilirsiniz. Bu, tüm sistemi biraz zorlaştırıyor.

whatsapp ile ilgili görsel sonucu

Eğer söylenti doğruysa, WhatsApp kendisini diğer cihazlardan çıkış yapmadan kullanabileceğiniz tüm büyük platformlardaki uygulamalarla daha düzenli, geleneksel tarz bir mesajlaşma servisine dönüştürebilir.

Görünüşe göre, bir kerede çapraz platformdan geçebilecek, Android, iOS, Windows ya da diğer cihazlara bir kerede giriş yapmış olacaksınız.

Söylediğimiz gibi, kaynağı bilmediğimiz için söylentiyi doğrulayamıyoruz, ancak bu noktada, güvenli bir şekilde yapabiliyorsa, tüm cihazlarda uygulamaları ortaya koymak WhatsApp için hiç akıllıca değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir