Windows 10’un kapsamlı arabirim değişikliği ufukta görünebilir

Set’leri dört gözle bekleyen ve Microsoft fikri bıraktığında hayal kırıklığına uğramış olan Windows 10 kullanıcıları, belki de bu büyük arayüz değişiminin, en azından işletim sistemi söylentisinden çıkan en son verilere göre geleceğini umabilirler.

Microsoft’un web tarayıcılardan sekmeler kavramını alıp, daha geniş bir işletim sistemine uygulayarak kullanıcıların bir penceredeki uygulama kümelerini bir araya getirmelerine olanak tanıyan büyük bir fikir ile geliyor.(hepsi belirli bir durumla ilgili olabilir)

Daha önce de belirtildiği gibi, Microsoft bu fikri bu yılın başlarında (daha önce ertelemenin ardından) tamamen düşürdüğü ortaya çıktı, ancak şimdi üretken bir sızıntı WalkingCat, Twitter’da durumun böyle olmayabileceğini ve Setleri’nin ufukta olamayacağına dair ima etti.

Windows 10’un önizleme sürümü olan 19481’den kurulduğunu ve muhtemelen Microsoft tarafından dahili olarak test edildiğini belirttiğinden bahsetmekte. 2020’nin (20H1) 18985’in ilk yarısından dolayı bir sonraki büyük güncellemenin geçerli önizlemesini hatırlayın.

İtalyan teknoloji sitesi Aggiornamenti Lumia, 19480 (ve daha yeni) sürümlerin Windows testçilerinin yolunda olduğunu ve bunun büyük olasılıkla Windows 10 21H1’de test edilmeye başlanacağını belirtti.

windows 10 ile ilgili görsel sonucu

Peki ya Windows 10 20H2 güncellemesi? Teori, yakında bizimle birlikte olması gereken 19H2 güncellemesi gibi, bunun, herhangi bir önemli yeni özellik sunmaktan ziyade işlerin ince ayarlanması ve düzeltilmesi ve ince ayar yapılmasıyla ilgili olacağıdır. Tabii ki bu saf bir spekülasyon.

Başarı için hangi ayarlar?

Buradaki en önemli şey, Sets’in görünüşe göre bir geri dönüş yapmaktan kaynaklandığı, Twitter yorumundaki diğer yorumcuların da Microsoft’un özelliği tekrar test ettiği ve şirketin ne gibi sorunları çözdüğü konusunda daha fazla ipucu bulunduğunu belirten başka bir yorumda bulunması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir