Fortnite sinir bozucu olan Taco Time dansını düzeltiyor

Fortnite haritasında tekrar beliren en eski okul yeri olan Greasy Grove, oyuncuları yenilmez kılan ve sağlıklarını geri kazandıran rastgele ve zorunlu bir Taco Time dansı ile geliyor. Bu, kulağa hoş gelmiyor. Çünkü yenilmezliğin iyi bir şekilde kullanılmayabilir. Taco Zamanı sırasında, oyuncuların elinde iki taco var ve can sıkıcı bir süre boyunca dans etmeye zorlanıyorlar.

Taco Time, orijinal POI’den Durr Burger’ın yerine yeni bir taco restoranının geldiği bir Rift Bölgesi olan yeni Greasy Grove’da sık sık gerçekleşen bir zorunlu danstır. Bu restoranın bir sonucu olarak, Rift Zone’daki oyuncular rastgele ellerinde iki tacos ile Taco Time emote’inde görülene benzer bir hareketle müziğe dans etmeye başlarlar.

Bunun bir faydası var. Oyuncular dans etmeye başladığında sağlık artışı sağlayarak, bu Rift Bölgesinde ölmeden uzun süre savaşmalarına yardımcı oluyorlar. Bununla birlikte, bazı olumsuz taraflar buna katılmış bir ortağınızı canlandırımaya çalışırken iptal olabilir. Dans başladığında birini canlandırmanın yarısıysanız, canlanma iptal edilir.

En önemlisi, oyuncular bu dansın süresinden şikayetçi olmuşlardı. Dans bir dakika kadar sürüyor.Bunun sonucunda Epic Games, dans süresini yarıya indiren ve oyundaki aksamaları azaltan bir yamanın geldiğini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir