Xiaomi Mi Mix Alpha onayladı

Xiaomi bu ayın başlarında, önümüzdeki geçen hafta Xiaomi Mi 9 Pro 5G ve Mi Mix cihazını piyasaya sürdüğünü doğruladı. Mi 9 Pro hakkında zaten çok şey biliyoruz, ancak daha yeni Mi Mix’i öğrenmeye başlıyoruz.

Görüntüsü, Alfa’nın kavisli kenarları belirgin biçimde kenarlardan aşağıya çeken bir şelale görüntüsü ile donatılacağını gösteriyor gibi görünüyor.

Şelalenin bir ekranı olma yönünde tahminlerle birlikte, Xiaomi Mi Mix Alpha’nın katlanabilir bir telefon olması ve ekranın geriye doğru katlandığı bölgeye bakıyor olmamız mümkün. Bu, bu yıl başlarında ortaya çıkan ve katlanıp katlanan Xiaomi katlanabilir telefonunun ticari bir versiyonu olabilir.

Her iki şekilde de, Xiaomi Alfa “Yeni ekran teknolojisi” ve %100 ekran / vücut oranı sunuyor. Ayrıca, firmanın her iki cihaz için de 5G teknolojilerini seçtiğini biliyoruz.

Xiaomi’nin Mi 9 Pro 5G modeli eğimli gibi görünmüyor ve Snapdragon 855 Plus48MP üçlü arka kamera ve 4.000mAh pil sunması bekleniyor. Çinli marka ayrıca Mi 9 Pro 5G’nin 40W kablolu şarj (telefonu 48 dakikada şarj edecek), 30W kablosuz şarj ve 10W ters kablosuz şarj sunacağını onayladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir