Xiaomi Mi Watch Nedir?

Xiaomi Mi Watch, tüm detayları

Xiaomi Mi Watch Gorilla Glass korumalı ve 368 x 448 piksel çözünürlüğe sahip olan ve 1.78 inç AMOLED ekranla bizleri karşılamaktadır. İçinde Qualcomm Snapdragon Wear 3100 4G işlemcisini bulundurmaktadır.

Bu işlemci size tam bir telefon özelliği kazandırır, çünkü eSIM ile uyumlu olması sayesinde, herhangi bir kullanıcı, internette gezinmek, cevap vermek, arama yapmak ve cep telefonunuzu kullanmadan vb. işlemleri yapmak için saatinizle özerk olarak çalışabilir.

Müzik, dosya ve diğerlerini depolamak için 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama birimimiz var. Bağlantı açısından, WiFi, Bluetooth 4.2 ve NFC gibi akıllı saatlerde genellikle bulduğumuz şeylere sahibiz.

Xiaomi Mi Watch’ı , NFC bağlantısı sayesinde mobil ödeme yapmak için de kullanabilirsiniz. Sensör listesine bakarsak, kalp atış hızını, barometreyi, GPS’i, jeomanyetik sensörü ve ayrıca ortam ışığını bulacaksınız.

Özerklik açısından, iki akü kapasitesine sahip bir Xiaomi Mi Saatimiz var, 570 mAh’lık normal sürüm ve 590 mAh bir pil ile donatacak özel mod. Tam şarj ile neredeyse 2 gün kullanabilirsiniz.

 Fiyatı

  1. Normal sürümü: 167 €.
  2.  Özel versiyonunu: € 257.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir