Yemek Seçiminde Kararsız Kalanlara GetirYemek’ten “Ne yesem?”

GetirYemek, tarihin en eski sorusu olan “Ne Yesem?” sorusuna cevap buluyor. Sektörde bir ilk olan “Ne Yesem?” özelliği ile kullanıcılara en uygun restoranlar sıralanıyor, “Ne Yesem?” belirsizliği tarihe karışıyor! GetirYemek kullanıcılarının derdine derman olduğu özelliğini,
yeni reklam filmi, yeni jingle’ı ve “Yeniliğe Acıktıysan” sloganı ile ekrana taşıyor.

Kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği uygulamalarla sektöre yeni bir soluk getiren GetirYemek, arayüzüne eklediği “Ne Yesem?” özelliği ile yine bir ilki gerçekleştirdi.

Tarihin en çok sorulan sorularından birini tarihe karıştıran yenilik

Ne Yesem?” özelliği, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak için GetirYemek’te yerini aldı. GetirYemek, “Ne Yesem?” ile kullanıcıların tercih edebileceği restoran önerilerini, haftanın gün ve saatlerine uygun olarak listeliyor. Böylece kullanıcılarını restoranlar arasında kaybolmaktan kurtarıyor ve yeni restoranlar keşfetmelerini sağlıyor. Üstelik yemek seçiminde kararsız kalanların hızlı ve kolay seçim yapmalarına imkân tanıyarak zaman kazandırıyor.

Kararsız Kaldıysan, Yeniliğe Acıktıysan

Ne Yesem?” özelliği ile kullanıcılarına hızlı karar verebilmenin yanı sıra yeni bir kullanıcı deneyimi de yaşatan GetirYemek, “Ne Yesem?” özelliği için hazırladığı reklam filminde “Yeniliğe Acıktıysan” sloganı ve jingle’ı ile karşımıza çıkıyor. Farklı yaş ve okazyonlarda kararsız kalanların sesine kulak verdiğimiz filme GetirYemek’in yeni jingle’ı eşlik ediyor. Filmde öğle yemeği siparişi için düşünen bir ofis çalışanı, dersten sonra ne yiyeceğine aklı takılan bir öğrenci ve maç izlemek için bir araya gelen arkadaş grubu karşımıza çıkıyor. “Niye çok zor yemek seçmek?” diyen kararsızlıklara tanık olduğumuz reklam filminde “Ne Yesem?” özelliği ile tanışıldığı an yaşanan mutluluk ekrana yansıyor.

Titrifikir ’in hazırladığı reklam filminin yapımcılığını Fırat Parlak ve Dilek Keser üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı oturuyor. Reklam, 25 Şubat tarihinden itibaren televizyonda ve dijital mecralarda yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir