2019’un En İyi Oyuncu Klavyeleri

1. Corsair K95 RGB Platinum

Ekstra seviyeye geçmek ve en iyinin en iyisine geçmek istediğinizde, Corsair K95 Platinum’dan daha iyi bir seçenek bulmak zor. K95 Platinum büyük bir klavyedir. Ancak özellik olarak, K95 Platinum’da hepsi var. Özel medya kontrolleri ve bir USB girişi, bir metal ses tekerleği, RGB aydınlatma. WASD tuşları için ekstra bir set dokulu anahtar başlığı da vardır. Pahalı olsa da, paranızın karşılığını ve ne aldığınızı biliyorsunuz ve 2019 boyunca K95’in fiyatının düştüğünü gördük.

2. HyperX Alloy Elite RGB

16.9 milyon renge kadar aydınlatılmış bir klavye için HyperX Alloy Elite nispeten basit bir estetik sunarken, kaliteli bir oyun klavyesinden beklediğimiz özellikleri içeriyor. Cherry MX Brown, Blue ve Red seçenekleriyle geliyor. Makul fiyatı ve kalitesi, dayanıklı tasarımıyla iyi bir tercih ancak makro kısmı eksiktir.

HyperX Alloy Elite RGB, özelliklerde hiçbir kutunun işaretini tiksiz bırakmıyormuş. Özel medya kontrolleri, USB geçidi bağlantısı ve tam RGB arka aydınlatması ile donatılmıştır. Estetiğini arttırmak için, WASD ve ilk dört rakamlı tuş için ekstra bir gümüş tuş takımı seti içerir.

3. Razer Cynosa Chroma

Mecha-membran tuşlar bile size uymuyorsa ve tamamen membranlı yazma / oyun deneyimi talep ediyorsanız, Cynosa tam size göre. Son günlerde popüler olan medya kontrolleri gibi özelliklerden bazıları bulunmasa da, Razer’ın yuş bazında programlanabilen veya bölge bölge uygulanabilen kapsamlı RGB aydınlatması ile kendinize özel bir klavye yaratabilirsiniz.

4. Logitech K840

Logitech’in tescilli Romer-G düğmesi büyünün yattığı yerdir. Japon şalt devi Omron ile işbirliği içinde tasarlanan, geleneksel olarak Logitech’in yüksek kaliteli panoları için ayrıldı. Şimdi ilk defa bütçe dostu K840 ile hizmet veriyorlar. Romer-G anahtarı bu kadar düşük bir fiyatla sunulduğu için, K840 ile ilgili hiçbir ekstra özellik bulamayacaksınız. Özel makroları ve USB geçitlerini boşverin, arka aydınlatma bile yok. Keycaps ayrıca, zaman içinde yıpranması muhtemel ucuz, kırılgan ped baskılı yazı ile de gelir.

5. ROG Strix Scope

Asus ‘ROG Strix Scope, estetikten çok işlev için yapılmış bir klavyedir. Tipik RGB aydınlatma dizisi ile süslenmiş olsa da, sağlam alüminyum üst mekan, flaş ve gösterinin çok sık öncelikli olduğu bir çağda karşımıza çıkan sade ve endüstriyel bir tasarıma sahip. Scope, gereksiz hile veya istenmeyen şişkinlikler olmadan reklamı yapılan şekilde çalışan sağlam, dayanıklı, güvenilir bir klavyedir. Ve çok çeşitli Cherry’nin RGB switch’leri ile RGB için bile 3mm’lik LED çözümlerini değiştirerek Scope’u kolayca kendinize özel renklere bürüyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir