Apex Legends yeni sezon ayrıntıları

Respawn Entertainment firması bugün duyurduğu ücretsiz savaş royale oyunu Apex Legends için üçüncü sezonu yayınlayacak. Üçüncü sezonda yeni bir savaş geçişi ve oyunda kısa süre önce oyuna giren yeni bir efsane bulunacak. Oyuna yeni bir ateşli silah ve daha fazlası getirilecek. Oyuun indirmek ve oynamak yeni sezonda da ücretsiz halde olucak.

Apex Legends’ın üçüncü sezonu resmen ‘Meltdown’ olarak adlandırılıyor ve 1 Ekim’de başlayan oyuncular için geçerli olacak. Yeni savaş geçişi, oyunculara yeni Legendary skins Apex Packs dahil Electronic Arts’a göre 100’den fazla özel eşya sunacak. 3. Sezon ile oyuna en çok merak edilen ekleme, “Crypto” adlı yeni Efsane olacak. Yukarıda öne çıkan bu karakter, EA’ya göre, oyuncuların rakipleriyle daha güvenli bir mesafeden savaşmak için “özel gözetleme uçağı” kurmalarını sağlayacak. Oyuncular ayrıca “silme” yetenekleri sunan yeni bir enerji silahı olan “Charge Rifle” in de keyfini çıkaracaklar.

Şirket şu anda tüm ayrıntılarını açıklamıyor, ancak yakında ek bilgilerle geri döneceğine söz veriyor. Kullanıcıların bekleyebileceği içeriklerden bazılarını taklit etmenin yanı sıra, EA, 1 Ekim’de gelecek olan yeni Sıra modu olan Sıra Sıraları Serisi 2’yi tanıttı. Yeni Dereceli diziyle, oyuncular ilk dizideki aynı puanlama sistemini görecekler, ancak ‘birkaç iyileştirme’ olacak. EA, dizilerin eşleştirilmesinde sürekli iyileştirmeler beklediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir