Çocuklar için ücretsiz Android tablet ve iPad için oyun listesi – 2020

İPad, Android tablet, ile donanmış çocuklar için oyun listesini incelemeye hazır olun

Hem tablet hem de PC’deki çocuklar için en iyi ücretsiz oyunlar listemize hoş geldiniz . Bu ücretsiz oyunların hepsi kız ve erkek çocuklar için uygun olduğundan emin olmak için özenle seçim yapıldı.

Örneğin, çocuklar için en iyi ücretsiz oyunlar, yaratıcı problem çözmeyi ve eleştirel düşünmeyi teşvik eder. Bu nedenle, çocuklar için en iyi ücretsiz oyunlar, TV izlemenin pasifliğinin aksine, aktif bir boş zaman etkinliğidir.

Bu nedenle, çocuklar için en iyi ücretsiz tablet oyunları faydalı olabileceğinden, çocuklarınızın sadece en iyilerin en iyisini oynadıklarından emin olmalısınız. Neyse ki, biz bunun için buradayız. 5-11 yaşları arasındaki tüm cinsiyetten çocuklar için en iyi 10 bedava oyunun bir listesini hazırladık. Tamamlamışlar, deneyimler olduğu gibi, derinlik ve yakınlığı birleştiriyorlar ve şiddet içermiyorlar , hepsi çocuğunuz kaç yaşında olursa olsun, oynamak için bir patlama. Bu yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve size çocuklar için en iyi oyunları gösterelim.

Android tabletler ve iPad için 10 harika çocuk oyunu

Bu günlerde, çocukların ilk önce bir tablette bilgisayar ve oyun oynamayı ev bilgisayarlarından daha fazla deneyimleme olasılığı daha yüksek. Bu amaçla, tablet seçimimiz biraz daha genç gözüküyor.

Bu listedeki her şey, Google’a göre 3+ olarak derecelendirildi ve çok küçük çocuklar için bile güvenli olmalı. Bununla birlikte, Apple, bu oyunların çoğunu, 9+ olan Super Stickman Golf ve Spaceteam hariç, daha muhafazakar bir 4+ ile derecelendirir. Oyunların hepsi kontrol etmek ve giriş yapmak oldukça  kolay ve oynamak için eğlenceli oyunlar sizlere hazırladık.

IAP’ler ve reklamlar hakkında bir not: Maalesef, bir yerde para kazanmak için çıkmayan ücretsiz bir oyun bulmak zor, bu nedenle burada listelenen birçok oyun, oyun para biriminde uygulama satın alımlarında sunulacak. Ve bazılarında reklamlar yer alacak. Eski durumda, bir çocuğa teslim etmeden önce IAP’leri cihazınızdaki sistem düzeyinde devre dışı bırakabilirsiniz. İkincisi ile, reklamların çocuğunuza gösterilmesinin uygun olduğundan emin olmak için oyunu kendiniz oynamalısınız.

Lego Creator Islands

Dürüst olmak gerekirse, çoğu ebeveynin bir tablette sanal tuğlalar yerine gerçek Lego ile oynayan çocukları görmekten daha mutlu olacağından eminiz. Ama asıl şey bir seçenek değilse, bu resmi oyun iyi bir alternatiftir.

Oyun, birkaç dokunuşla inşa edilen Lego setlerini satın almak için tuğlaları toplayacağınız Lego Yaratıcı Adalarında oynanıyor. Oynarken, etrafta dolaşan her türlü ev, araç ve hatta sevimli bloklu yaratıkları toplayacaksın. Ek bir avantaj olarak, plastik bir tuğla üzerine acı çektirme şansı yoktur.

Android ve iOS için Lego Oluşturucu Adaları’nı edinin Bu oyunun IAP’leri / reklamları yok.

Toca Kitchen 2

Çocuğunuz düzenli olarak bir tablet kullanıyorsa, muhtemelen bazı Toca Boca oyunlarını yüklemişsinizdir. Onlar eğitim ve oyunun akıllı bir karışımı ve Toca Kitchen 2 istisna değil.

Beklediğiniz gibi, Toca Kitchen 2 tamamen yemek pişirmeyle ilgili. Bu oyun sizleri yemek hazırlamaya davet ediyor ancak tercih ediyorsunuz. Kendi tariflerinizi hazırlayın ve dikkatlice burger yapmış olsanız da ya da mikrodalgada bir karpuz atmaya karar verdikten sonra sosu içine koyun.

Android için Toca Kitchen 2’yi edinin . Bu oyunun IAP’leri / reklamları yokİOS için ücretli bir sürüm var .

Llama Spit Spit

Llama Spit Spit, ışın ve güçlü bir silah karışımı ile çılgın çizgi film düşmanları ile uçan bir lama patlamasıyla oluşan  bir garip atış oyunudur.

Kontroller inanılmaz derecede basittir, yani daha genç oyuncular bile uçağa binebilir. Power-ups ve koleksiyon llamas (kendi arka plan görüntüsü ile) uzun vadede ilginç şeyler tutar.

Birincisi , daha iyi (ve daha gerçeküstü) bir oyun olan Shooty SkiesAndroid / iOS) ‘nin oyunudur. Reklamların ve IAP eksikliği, llamalar bu belirli liste için başını salladığı anlamına gelir.

Android ve iOS için Llama Spit Spit’i edinin . Bu oyunun IAP’leri / reklamları yok.

Disney Crossy Road

Orijinal Crossy Road, Frogger’ı akıllıca elden geçirdi, tıknaz sonsuz manzaralar arasında dolaşan bloklu karakterlerle, bir nehirdeki smaçtan kaçınmaya çalışırken ya da bir trenle dümdüz olmaya çalıştı. Fakat ana vuruş kilidini açılabilir karakterlerden oluşan bir saldı.

Disney Crossy Road da aynıdır, ancak oyunun görsellerini ve oyun mekanizmalarını radikal bir şekilde elden geçiren Disney karakterlerini kullanır. 100‘den fazla figürin var ve IAP gizlense de, oyun dünyasında para çalmak ve toplamak, hepsini kapmak için tek ihtiyacınız olan şey.

Android ve iOS için Disney Crossy Yolu’nu edinin Bu oyun, reklam içeriyor ve yeni karakterler satın almak için zorunlu olmayan IAP’lere sahip.

Frisbee Forever 2

Plastik bir diskin kaçmasından bir video oyunu yapacağını düşünürsünüz. Neyse ki Frisbee Forever 2, bir dizi rollercoaster’a benziyor, siz de diskinizi kapılar boyunca yönlendirerek yol boyunca yıldızları toplarsınız.

Canlı görseller, akıllı seviye tasarımı ve herkese uygun temel bir kontrol sistemi ile bu havalı arcade deneyimi hakkında bir Nintendo ipucu var. Ve freemium destekleri olmasına rağmen, oynanan her saniye için oyun içi para ile ödüllendirilirsiniz  bir seviyedeki bir girişim başarısızlıkla sonuçlansa bile.

Android ve iOS için Frizbi Forever 2’yi alın Bu oyun reklamcılığa sahiptir ve disklerin ve bölgelerin daha hızlı açılması için zorunlu olmayan IAP’lere sahiptir.

Fruit Ninja

Hızlı tempolu Fruit Ninja’da, haneniz sanal bir kılıç haline gelir, ekranda iki parçaya bölünmüş meyvelerin parçalarını keser ve oyun biten bombaların kesilmesinden kaçınmaya çalışır.

Bir tablet için ideal bir oyundur , çünkü ekran boyunca hoş bir şekilde büyük kaydırmalar yapabilirsiniz. Ancak oyun aynı zamanda yerel çoklu oyuncu sunuyor, bu yüzden iki çocuk birbirlerine meyve dilimleme becerilerini gayretle çılgına çevirebiliyorlar.

Android ve iOS için Fruit Ninja’yı edinin . Bu oyun, reklam içeriğine sahiptir ve oyun içi para birimini satın almak için zorunlu olmayan IAP’lere sahiptir.

Mekorama

Mekorama küçük izometrik dünyaları ile parmaklarınızla döndüğünüzde, manzarayı çevreleyen mekaniği ile Monument Valley’i akla getiriyor. Ancak bu oyunun Escher benzeri optik illüzyonları yok; bunun yerine, bir hırslı robotun hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduğunuz için basit yol bulma üzerine yoğunlaşıyor.

Büyüleyici, düşünceli, dokunsal bir deneyimdir ve bir tablette ebeveynler / çocuklar için uygundur, bulmacalarla birlikte çalışırsınız. 50 dahili seviye ile işiniz bittiğinde, internetten daha fazlasını indirebilir veya kendinizinkini yapabilirsiniz.

Android ve iOS için Mekorama’yı edinin . Bu oyunda geliştiriciyi devirmek için isteğe bağlı IAP bulunur.

Super Stickman Golf 3

Birçok çocuk için golf heyecanlandırmaz. Fakat Süper Stickman evreni normal golf oynamamaktadır. Bunun yerine, yaşamdan daha büyük yan dersler boyunca top atıyorsunuz  büyük kaleler; lazerle çalışan tabanlar; yüzen adalar.

Kendi başına oynamak eğlenceli olsa ve daha büyük ekranlardan tam anlamıyla faydalanabilse de (her bir kursu daha fazla görmenize ve bu nedenle daha kesin bir şekilde hedef almanıza izin vererek), aynı zamanda harika çok oyunculu oyun türlerine de sahiptir. Arkadaşlarınızla sırayla eşleşerek maçlar oynayabilir ya da çılgınca, çılgın oyunlarda ‘deliğe çarpma’ yarışında elinizi deneyebilirsiniz.

Android ve iOS için Super Stickman Golf 3’ü edinin . Bu oyun, yüksek kaliteli bir yükseltme (sıra tabanlı çok oyunculu oyun için daha fazla kurs ve alan) ve oyun içi para biriminin kilidini açmak için reklam ve IAP içerir.

Spaceteam

Cihazları olan birkaç çocuğunuz varsa, Spaceteam, hepsinin birbirlerine bağırmalarını, teorik olarak bir ekip olarak çalışmalarına yardımcı olacak şekilde belirsiz bir şekilde verimli bir şekilde bağlamanın bir yolu. Özellikle, bir sadist tarafından tasarlanan kontrol panelleriyle, patlayan bir yıldızı geride bırakmaya çalışan bir gemide bulunan bir “boşluk takımı”.

Cihazlar bağlandıktan sonra, talimatlar ekranınızda belirir  ancak kontroller başkasının üzerinde olabilir. Böylece, kendi ekranlarında bir ‘spectrobolt’ sürgüsü olup olmadığına karar verirken “birisi sarkan avcıyı açıyor” gibi saçma sapan insanlar olacak. Tıpkı Star Trek’teki gibi.

Android ve iOS için Spaceteam’i edinin . Bu oyunda yeni özelliklerin ve temaların kilidini açan isteğe bağlı tek bir IAP var.

Sago Mini Arkadaşlar

Bu hoş huylu mini oyun seti yaratıcılığı, el becerisini ve bulmaca çözmeyi teşvik ediyor. Renkli bir karakter seçmenizle başlar, sonra karikatür evlerinin bir mahallesini keşfeder.

Bir kapıyı çalın ve içeride hareketli, eğlenceli bir oyun tarihi için davetlisiniz. Bu, giyinmeyi, bir kuşhanenin içine çivi çakmayı veya lezzetli bir atıştırmalık tadını çıkarmayı içerebilir.

Her şey parlak ve neşeli ve oyun, eğer bozulmaların paylaşılmaması durumunda, bir arkadaşın kızarıklık dolu görünmesi ile empati yaratıyor.

Android ve iOS için Sago Mini Friends’i edinin . Bir , Windows PC versiyonu da mevcuttur. Bu oyunun IAP’leri / reklamları yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir