Doom Eternal hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor!

Bethesda’nın ev sahipliği yaptığı Quakecon açılış konuşmasında yayıncı, yaklaşmakta olan Doom Eternal hakkında oldukça ilginç bir içerik ortaya çıkardı.

Her şeyden önce, oyunda ortaya çıkacak yepyeni bir iblise bir göz atıyoruz. Bu iblis “Doom Hunter” olarak adlandırılıyor

Paylaşılan bilgiler sadece yeni düşmanlarla ilgili değil. Battlemode’da 2’ye 1 (iki iblis ve bir avcı)  yeni çok oyunculu modla tanışacağız. Bu modda iki iblis, avcıyı avlamak için iş birliği yaparken, avcının kendini savunmak için silahlarını büyük bir ustalıkla kullanması gerekecek. Aşağıda bu oyun modu ile ilgili de bir video bulunuyor.

Bir altta bulunan videoda bu oyun moduna ait ikinci video. Bu videoda oyundaki mekanikler ve tarafların izlemesi gereken stratejiler anlatılıyor.

Ayrıca tüm bu bilgilere ek olarak ücretsiz olarak bu oyun modlarına ve oynanabilir karakterlere ek, farklı oynanabilir karakterler, yeni mekanikler ve yeni haritalarında zaman içerisinde geleceği bilgisine de sahibiz.

Bu açılış konuşmasının son kısmında ise BattleMode için, Archvile ve Marauder olarak iki tane daha iblis sergilendi.

Doom Eternal, 22 Kasım’da PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için yayınlanacak.

Doom Eternal hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız önceki haberlerimize ve E3’te yayınlanan bilgilere göz atabilirsiniz.

Android ve iOS’ta orijinal DOOM oyunu geldi

Doom Serisi Konsollara çıkışını yapıyor

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir